Zúčastni se s námi soutěže v ABB a získej nové kontakty k nezaplacení

abb

Vážená studentko / vážený studente,

blíží se uzávěrka přihlášek do IV. ročníku soutěže ABB University Award 2015. Přihlaste se do 30. dubna 2015 a soutěžte o zajímavé ceny – tablety, vícedenní exkurzi do vybraných závodů ABB v zahraničí a ČR a také šance začít budovat svou profesní kariéru ve významné mezinárodní společnosti!

ABB University Award je soutěž o nejlepší technicky zaměřené bakalářské, diplomové nebo disertační práce pořádaná společností ABB, jedním ze světových lídrů v oblasti energetiky a automatizace, a mezinárodní studentskou organizací IAESTE.

Práce nemusí být ani dokončená, ani obhájená, stačí vyplnit krátkou anotaci. Nejedná se o soutěž vědeckých prací, zajímavé jsou všechny technické projekty z doporučených oborů a oblastí viz propozice soutěže.

Podrobné instrukce k soutěži a on-line přihlášku naleznete zde.

Soutěžte s ABB a zjistěte, proč lepší svět začíná s Vámi.

Těšíme se na Vás!

S přátelským pozdravem,