Změny na fóru VUTRoom

Poslední dobou jsem neustále pracoval na změnách na fóru. Tak tady máte popis toho, co vše se podařilo.

1) Přidal jsem „Uživatelský panel fóra VUTRoom“, kde máte nabídku na přihlášení, či registraci. Po přihlášení Vám panel zobrazí kolik nových příspěvků, témat, soukromých zpráv a uživatelů přibylo od Vaší poslední návštěvy. Najdete zde i další info.

2) Ihned na indexu i u každého subfóra poznáte, že odpověděl admin, či moderátor (právě zvýraznění barvou). Toto zvýraznění administrátora a moderátorů je všude (kromě příspěvků, to se mi nezdálo vhodné – už je tam viditelné hodnocení).

3) Uživatelé musí být aktivováni (aktivní), aby byli viditelní v „Seznamu uživatelů“

4) V „Seznamu uživatelů“ je nyní viditelné i „Hodnocení“ a „Stav“ (online, offline, skrytý – skrytý samozřejmě vidí jen sám uživatel, ostatní ho mají jako offline).

5) To samé jak u 4) je uděláno pro zobrazení jednotlivých profilů všech uživatelů (viz. např. „můj profil“).

6) Stav online/offline/skrytý je viditelný i v „Uživatelských skupinách“, u každého příspěvku registrovaných uživatelů, i u „Soukromých zpráv“ každého registrovaného uživatele.

7) Při registraci nyní musí uživatel vyplnit potrvzovací kód generovaný jako obrázek – viz. „Registrace na fóru“.

8) Každý registrovaný uživatel má nyní možnost v nastavení schovat vybraná fóra z indexu – např. student z FEKTu nebude vůbec chtít sledovat fórum FCh, tak si ho jednoduše schová (schovat si můžete libovolný počet fór přidržením klávesy „Ctrl“ a vybráním těchto fór myší – samozřejmě ve svém nastavení, ne na indexu apod. ;) ).

9) V nastavebí můžete zadat i svůj „Skype“.

10) Moderátorům jsem udělal „Ovládací panel“ pro přístup k administraci, kde je potřeba.

11) Dalších mnoho téměř neviditelných změn, které mě, ale i Vám usnadní práci a používání fóra.

Založil jsem téma na fóru VUTRoom, kde se k těmto změnám můžete vyjádřit – viz. Dotazy, názory a připomínky ke změnám zmiňovaným v článku ..