Výzva!!!

Tak už to bude měsíc, co jsem spustil Studentský portál – po několika schůzkách s vedením VUT a Jardou Švecem, který mi v této věci dosti pomohl urychlit tento nelehký proces, se rozjel obrovský kolotoč obrovské práce . . .

Na web jsem po jeho spuštění umístil anketu, abyste se mohli vyjadřovat ke vzhledu webu, abyste pomohli s jeho vylepšením či doladěním. Nikdo ale asi nepochopil poznámku u ankety: „(Pokud máte připomínky a chtěli byste něco změnit, informujte prosím Webmastera.)“ – nepřišel mi ani jeden e-mail (ač na nemalý počet záporných hlasů) – nešlo mi o anketu, po které bych si mohl říct: „jo, udělals to pěkně, seš machr“, ale šlo mi o to, abyste se zapojili do tvorby a úprav webu, aby to byl skutečně web studentů VUT. Portál a jeho vzhled se může měnit, jeho nynější vzhled je pouze moje práce a to není nikdy dobře, když grafiku vytvoří jeden člověk – navíc nejsem žádný grafik, takže jsem čekal vaše názora a připomínky, v kterých se najdou i rozumné a proveditelné změny.

Proto nyní otvírám diskuzi o Studentském portálu, kde se můžete vyjadřovat ve všech ohledech a tématech týkajících se „našeho“ portálu.