Veletrh pracovních příležitostí iKariéra 2015

Přijď se podívat na další, již 21., ročník Veletrhu pracovních příležitostí iKariéra. S mottem „Dotáhni to dál“ jsme pro Tebe zajistili spoustu zajímavých příležitostí. Veletrh se uskuteční 15. dubna na Fakultě podnikatelské  a bude přísupný od 9 do 16 hodin. Čekat na Tebe bude 70 firem z různých nejen technických oborů a několik start-upů.

Poslechni si prezentaci některých z firem nebo navštiv workshop zaměřený na soft skills nebo hard skills. Chceš si zkusit i pohovor na nečisto v angličtině? Neváhej a zajdi za jedním z naších třech konzultantů a přitom si nezapomeň vzít s sebou životopis v angličtině. Nenech si ujít ani konzultace CV s některou z vybraných firem, profesionální focení na CV anebo si zajdi na chvíli odpočinout do naši FUN ZONE a přitom vyzkoušej body zorbing. Zúčastni se také soutěží, které jsme pro Tebe připravili a vyhraj hodnotné ceny.

Přidej se na událost na facebooku a sleduj co všechno dalšího pro tebe připravujeme. Více se dočteš na webových stránkách veletrhu www.velethikariera.cz

Tým IAESTE LC Brno

Veletrh pracovních příležitostí iKariéra 2015