Veletrh pracovních příležitostí iKariéra 2010

Dne 14. 4. 2010 proběhne v prostorách společné budovy Fakulty podnikatelské a Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií VUT (ulice Kolejní – areál Pod Palackého vrchem) již tradiční veletrh pracovních příležitostí iKariéra 2010 pořádaný studentskou organizací IAESTE, na kterém se studentům a absolventům VUT bude prezentovat téměř čtyřicítka firem s nabídkou pracovních příležitostí. Veletrh bude probíhat 9:00-16:00.Na veletrhu se budete moci setkat s personalisty nejvýznamnějších firem z různých oborů, kteří studentům a absolventům podají informace o tom, jak se uplatnit právě v jejich společnosti. Studenti nižších ročníků, kteří ještě zaměstnání nehledají, si na veletrhu mohou zajistit téma pro svou bakalářskou či diplomovou práci anebo odbornou stáž.

Více informací naleznete v přiloženém dokumentu a také na stránkách www.brno.ikariera.cz.

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailové adrese brno@iaeste.cz.