Soutěž Miss Fakulty podnikatelské

Hlasování o nejatraktivnější ženu a nejatraktivnějšího muže Fakulty podnikatelské najdete na adrese www.gnt.cz/miss.Studentský klub Fakulty podnikatelské pořádá první ročník soutěže Miss a Missák Fakulty podnikatelské, které se může zúčastnit každý člen akademické obce fakulty. Pro navržené kandidáty můžete hlasovat v internetové anketě.

Zájem o soutěž missák je zatím podstatně menší než o soutěž miss. Nejenže mnozí navržení mladí muži neměli dost odvahy do soutěžení, ale i počet navržených kandidátů nebyl dostačující, a to přesto, že původní termín pro navrhování byl prodloužen o více než měsíc. Dle počtu navržených kandidátů a kandidátek to vypadá, že na FP VUT chodí samé okouzlující a neodolatelné studentky s neschopnými, nudnými a neúspěšnými studenty. Že by se protiklady přitahovaly?

Přestože organizace soutěže byla zprvu spojena s technickými problémy, nakonec se vše podařilo vyřešit. Firma GNT s.r.o., kterou znají studenti např. ze Studentského bulletinu PROStudent, poskytla hodnotné ceny pro vítěze obou kategorií – zpáteční jízdenky do Londýna od Student Agency v hodnotě téměř 2500 Kč. Hlasování bude formou webové ankety probíhat do konce měsíce dubna, kdy budou vyhlášeni vítězové.

Studentská pasivita je v oblíbeném tématu ženské krásy zarážející – některé ročníky se soutěže vubec nezúčastnily.