Report Hudby z FEKTu 2012

Studenti z brněnského VUT se ve středu večer bavili hudebním festivalem. Na 2000 návštěvníků, především studentů Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií (FEKT) se přišlo podívat na vystoupení amatérských kapel a třešničku večera americko-rakouského showmana Rocky Leona. Tento charizmatický zpěvák si okamžitě získal dav na svou stranu. Hudební festival se konal v areálu Pod palackého vrchem již popáté. Tentokrát však v těsné blízkosti budov FEKTu na ulici Technická. V soutěži studentských kapel zvítězila skupina Rozsypané Glukometry, která získala mimo věcných cen i možnost zahrát si na VUT Majálese před větší masou lidí.

Pro účastníky byl také připraven doprovodný program. Ti, kteří byli nejchytřejší v poznávání českých filmových ukázek, nejrychlejší v exování zlatavého nápoje nebo nejpřesnější v hodu dortem do živého terče si odnesli hodnotné ceny.
hudba1.jpg
Zpěvák vítězné kapely Rozsypané Glukomery.
hudba2.jpg
Návštěvníci se mohli v doprovodném programu doslova vyblbnout.
hudba3.jpg
Nový areál Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií tohle ještě nezažil.
hudba4.jpg Rocky Leon to pořádně rozbalil a dav byl s ním.
Více fotek najdete na Facebooku.