Red Bull Dodgeball2

Sežeňte partu kamarádu, připravte si přesnou trefu a sladěné retro oblečení -
přichází druhý ročník Red Bull Dodgeball2. Týmy rozhodnuté bojovat do posledního života, a dokud mají nabito, nevzdají se. Za protivníkova záda se staví kapitán, blíží se první rána – „Seš vybitej!“ Vybíjenou si každý pamatuje jako tu nejakčnější hru školních let. Všichni si užili spoustu zábavy a vyřídili si účty podle pravidel. I když se od těch dob dost změnilo, vybíjená je pořád stejná sranda. Pojďte si v ní zasoutěžit na druhý ročník Red Bull Dodgeball2!

Red Bull Dodgeball2 je československé univerzitní mistrovství ve vybíjené. Uskuteční se v průběhu listopadu a prosince, kdy se v České republice a na Slovensku odehraje 15 kvalifikačních turnajů. Velkolepé mezinárodní finále se pak uskuteční 7. prosince na místě, které je k tomu doslova předurčené. V souvislosti se 150. jubileem založení Sokola se všech patnáct šampionů sejde v pražském Tyršově domě, kde změří síly v závěrečném mezinárodním klání.
Red Bull Dodgeball2 neověří jen zdatnost týmů a přesnou trefu jejich kapitána.
Jednou z disciplín je i týmová kreativita, se kterou hráči přistoupí k jejich dresům. Je jedno jestli vás inspiruje nostalgie spojená s vybíjenou, sokolské retro nebo rugby, hlavní je nápad a provedení. Důraz na kreativitu by měli mít i takticky smýšlející kapitáni. Nejlépe hodnocený tým totiž kromě cen získá i bonusový život, který jej může udržet ve hře o titul univerzitního mistra ve vybíjené.
 
Vítěze turnajů čeká nejen nehynoucí čest a sláva ale také hodnotné a stylové ceny za jejich sportovní výkon. Na své si tak přijdou jak sportovci, kteří udělají všechno proto, aby se dostali do finále, pozéři, co budou středem pozornosti nebo jen recesisti, co přišli pro pořádnou porci zábavy.
 
A protože už nejsme děti, hra bude trochu okořeněná – uhýbat v ní budete rovnou dvěma míčům! Kvalifikace v Brně se uskuteční v tělocvičně na Tauferových kolejích 21.11. 2012 od 14:00.
 
Bližší informace se dozvíte na adrese
Kvalifikační turnaje se konají v následujících termínech:
5.11. Pardubice
6.11. Praha
12.11. Hradec Králové
13.11. Liberec
14.11. Ostrava
19.11. České Budějovice
20.11. Zlín
21.11. Brno
27.11. Ústí nad Labem
28.11. Plzeň
Československé Finále
7.12. Praha – Tyršův dům