Přispějte ke zkvalitnění služeb menz VUT

Ze spolupráce Studentské komory Akademického senátu VUT v Brně s vedením Kolejí a menz VUT v Brně vznikla mj. krátká anonymní anketa na téma Nabídka jídel pro studenty se speciálními stravovacími potřebami v menzách VUT, která bude spuštěna na webových stránkách KaM od 20.9.2010.Máte speciální stravovací potřeby (tj. jste diabetici či alergici na alergeny jako např. lepek, sója, laktóza, apod.) nebo víte o někom ze svých kolegů, kdo takové potřeby má?
Zúčastněte se ankety na téma Nabídka jídel pro studenty se speciálními stravovacími potřebami v menzách VUT, kterou pro Vás připravila Studentská komora AS VUT ve spolupráci s vedením Kolejí a menz VUT. Informujte o anketě své kolegy! Anketa bude probíhat na webových stránkách Kolejí a menz od 20. září po celý zimní semestr 2010 (viz http://www.skm.vutbr.cz/app06/dotaznik/dotaznik-3.asp ).
V případě, že bude o speciální jídla z Vaší strany zájem, může dojít k rozšíření nabídky jídel ve Vámi preferované menze VUT. Každý hlas může rozhodnout o výsledku!