Pozvánka do Ekotéky

Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vás a Vaše studenty pozvali do specializované knihovny pro veřejnost Ekotéka, která je pro Vás otevřena blízko centra Brna na ulici Ponávka 2 (vedle Úrazové nemocnice).

K dispozici je Vám každý všední den přes 3 000 titulů o ochraně přírody, ekologii, zdravém životním stylu a neziskovém sektoru. Knihovna je spojena s informačním centrem, kde jsou zdarma k dispozici další aktuální tiskoviny.

Návštěvníkům knihovny jsou k dispozici dva počítače pro vyhledání titulu v katalogu podle věcných témat, abecedy nebo autora.

Členové knihovny mají zdarma přístup na internet.Kompletní katalog Ekotéky a další aktuální informace jsou Vám k dispozici na www.ecb.cz s možností si vybraný titul elektronicky rezervovat.

Otevřeno je každý všední den od 9 do 15 hodin, v úterý a čtvrtek je otvírací doba prodloužena do 16, 30 hodin. Jednotný členský příspěvek je 50 Kč na školní rok.

Těšíme se na setkání s Vámi a přejeme Vám hezký jarní den.

V případě, že máte zájem o další zajímavé informace z oblasti ekologie, zdravého životního stylu a života neziskových organizací, můžete si jednoduše objednat tento novinkový E-servis EkoCentra Brno prostřednictvím www.ecb.cz (rubrika Informační centrum). Průměrně 3x měsíčně obdržíte informace o akcích, finančních zdrojích, zajímavých knihách a dalších projektech k těmto tématům.