Kurz "The People Side of Project Management"

Rádi bychom vás upozornili na výjimečný dvoudenní workshop, který pořádá Akademické centrum studentských aktivit ve spolupráci s anglickým lektorem Eddiem Fisherem. Workshop zlepší vaše znalosti a dovednosti v oblasti řízení lidí v prostředí projektů. Tento nový workshop se odehraje 12. a 13. března 2009 v Brně (cca 9:00-16:00). Pro jeho absolvování je třeba průměrná znalost anglického jazyka – lektor se publiku přizpůsobí, není třeba mít obavy. Vhodná je také základní znalost metod projektového řízení.Eddie Fisher seminář podložil svými více než 20 letými zkušenostmi s řízením projektů a projektových týmů v mnoha zemích světa. Mimo jiné byl v minulých letech britskou Association for Project Management oceněn za nejlepší disertační práci v oblasti projektového řízení (2007) a za výjimečný přínos k mezinárodní propagaci projektového řízení (2008). Na seminář se můžete přihlásit prostřednictvím našeho informačního systému.

Účastníci si hradí stravu, občerstvení a příspěvek na organizační náklady dvoudenního kurzu v souhrnné výši 620,- Kč. Za účast obdrží potvrzení o absolvování kurzu. Vaše dotazy rádi zodpovíme. Tuto pozvánku můžete samozřejmě předat dalším případným zájemcům z řad studentů.
S přáním úspěšného začátku semestru

Pavel Obrdlík
obrdlik(zavináč)acsa.vutbr.cz