!! KaM – zaplacení jistiny a podepsání smlouvy o ubytování !!

Vážená studentko, vážený studente, pokud máte provedenou rezervaci ubytování na ak.rok 2010/11, a nemáte uhrazenou jistinu ve výši 1.500 ,-Kč a podepsanou smlouvu o ubytování je nutné ji uhradit a podepsat právě nyní.Pokud chcete, aby Vaše rezervace byla ze strany Kolejí a menz VUT v Brně akceptována, uhraďte jistinu a podepište smlouvu o ubytování nejpozději do 15.4.2010 8:00hod. Po tomto termínu budou rezervace s nepodepsanými smlouvami zrušeny a kolejní místa budou zařazena do nabídky volných pokojů! Úhradu jistiny můžete provést formou: příkazu k úhradě na účet Kolejí a menz – č.ú.:105819493/0300 (převod z banky do banky trvá až 4 pracovní dny), přímým hotovostním vkladem na kterékoliv pobočce ČSOB, a.s. nebo složením v hotovosti v kanceláři DUS (dispečink ubytování studentů)