Jedinečná nabídka kurzu projektového řízení

Nepropásněte příležitost vzdělat se v projektovém řízení za zvýhodněných podmínek! Přihlaste se na kurz projektového řízení a zvyšte své šance získat zaměstnání, po kterém toužíte.V průběhu 6 dnů (3 x 2 dny – čt, pá) se seznámíte se základní terminologií v oblasti projektového řízení, naučíte se metody a techniky projektového řízení tak, abyste na konci kurzu byli připraveni na složení mezinárodně uznávané certifikace dle IPMA. Tento certifikát je dokladem Vašeho vzdělání a dosažených kompetencí, lze říci, že je druhým vysokoškolským diplomem otevírajícím cestu pro získání dobrého uplatnění.

Na základě našich zkušeností jsme přesvědčeni, že investice do Vašeho vzdělání se Vám vyplatí. Projektové řízení je v dnešní době velmi rozšířený a stále se zdokonalující efektivní způsob vedení. Mnoho společností právě na tento systém přechází, a potřebují tak schopné manažery. Proto Vám Vaše znalosti v oblasti projektového řízení usnadní vstup na pracovní trh, Vaše vědomosti budou žádány zaměstnavateli, významně se zvýší šance na získání zajímavého pracovního místa!

Co vám kurz kromě praktických i teoretických znalostí z oblasti projektového řízení přinese?
* Obdržíte osvědčení o absolvování kurzu potvrzené Vysokým učením technickým v Brně
* Splníte podmínku pro mezinárodní certifikaci v projektovém řízení
* Získáte znalosti nezbytné pro složení certifikační zkoušky
* Dostanete komplexní podkladové materiály (podklady k tématu, ukázky konkrétních metod, 2 knihy z oblasti projektového řízení důležité pro další vzdělávání a přípravu na certifikaci)

Naše organizace má dlouholeté zkušenosti s organizací kurzů v oblasti projektového řízení a účastníci je vždy hodnotí jako vysoce kvalitní. Tentokrát je to poprvé, co je kurz nabízený i širší veřejnosti! Využijte jedinečné nabídky zúčastnit se profesionálního školení za výhodných cenových podmínek. Více informací naleznete na www.acsa.vutbr.cz/akc, Akademické centrum studentských aktivit.