IT Mentoring EY

Získej jedinečnou zkušenost z pracovního prostředí, kterou ti žádná brigáda nedá!

Zkus si, co obnáší pracovat ve velké mezinárodní společnosti a jaké to je být zkušeným a vysoce postaveným manažerem!

Studuješ IT? Chceš zkušenost v mezinárodní společnosti? Chceš se něco naučit od Senior IT Managera? Chceš zjistit, jak vypadá IT Consulting?

Pak jsi to právě ty, koho hledáme. Vyber si jednoho z níže uvedených  manažerů a napiš nám, proč právě on se má stát tvým mentorem.

Uvidíš, jak vypadá řízení IT projektů a současně ti poradí s tvojí budoucí kariérou. Chceš to zkusit? Pošli své CV na mail ondrej.houska@cz.ey.com a do předmětu uveď celé jméno vybraného mentora.

Co je MENTORING?

Je to ideální metoda pro profesní rozvoj na základě příkladu a zkušeností úspěšné osobnosti.

Jde především o vytvoření vztahu mezi mentorem a mentee, který je přínosný pro obě zúčastněné strany. Mentee má jedinečnou šanci odpozorovat a převzít pracovní zkušenosti, kontakty a jasnou představu o tom, jak zvládat různé profesní a životní situace.

Mentor je naopak obohacen o náměty a postřehy mladého člověka, který přišel zvenčí a není zatížen firemními stereotypy.

MENTEE je student, který se formou mentoringu vzdělává a získává profesní i životní zkušenosti díky komunikaci se svým mentorem v určitém časovém období.

MENTOR je odborník, který má velké zkušenosti a znalosti v určité oblasti, které předává mentee různými způsoby. Mentor se zajímá o mentee z hlediska předávání dovedností i jako o potenciálního kolegu.