Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 23 dub 2019 08:03

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Nabídka pizz na kolejní 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Nabídka pizz na kolejní
Jak se vám líbí nabídka jídla v Pizzerii Mozarella?
Před rokem byla mojí oblíbenou pizza Pikantní, minulý semestr se z ní stala pikantní slaninová (chuťově horší) a nyní je tam zase salámová (ačkoli je psána slanina). Na tom není až tak moc špatného, ale po obědě mě několik desítek minut pálily ústa a ještě několik hodin mě to pálilo někde uvnitř. Možná by nebylo od věci upravit množství pikantních ingrediencí na rozumnou úroveň. Někdy se mi naopak zase moc pikantní nezdála.

čtv 15 úno 2007 20:04
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Magore nedávej si PIKANT

úte 13 bře 2007 00:37
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Anonymous píše:
Magore nedávej si PIKANT

Asi tak...raz som ju skusil a uz nikdy viac...nastastie je vyber dost siroky (sunkova + udeny syr rulez :D )

úte 13 bře 2007 00:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Napis stiznost na KAM :D Jinak pikantni sem si dal jednou a uz nikdy vic :P

úte 13 bře 2007 01:14
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
pikantní má bejt pálivá ne? myslím že sem si dával už 3x a pokaždý sem přežil. A myslím že to je jediná pizza která je "cítit" ještě 2 dny po požití :lol:

Projdu, či neprojdu?
http://s2.bitefight.cz/c.php?uid=17422

úte 13 bře 2007 09:23
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no pikantni je dobra, dyz ste nachcipany, dokaze protahnout... jinak opravdu pali dvakrat, ale neni to tak hrozny

stř 14 bře 2007 15:34
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
No na jednu stranu je pikantní jedina z pizz, která má nějakou pořádnou chuť. Na druhou stranu po prvních soustech se ta chuť nedá pořádně vychutnat. Kdyby byly i jine pizzy s nabidkou salamu, tak bych si vybral tu. Treba margarita se salamem a olivami.

ned 18 bře 2007 12:45
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
a zajímalo by mě jestli nějaký "hero" snědl i ty celý chilli papričky, co tam ještě před časem dávali.

jinak kdyby nebyla tak pikantní (kdyby tam aspoň nedávali ty semínka z těch paprik) tak je to nejlepší pizza ze všech, měl jsem ji asi 3x, jinak tomu dáte ještě forte, když si k tomu dáte něco hodně bublinkatýho :lol:

a jinak to můžete řešit taky přes HAM http://ipkam.skm.vutbr.cz/index.php?p=mhod

stř 04 dub 2007 23:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
vlkus píše:
a zajímalo by mě jestli nějaký "hero" snědl i ty celý chilli papričky, co tam ještě před časem dávali.

jinak kdyby nebyla tak pikantní (kdyby tam aspoň nedávali ty semínka z těch paprik) tak je to nejlepší pizza ze všech, měl jsem ji asi 3x, jinak tomu dáte ještě forte, když si k tomu dáte něco hodně bublinkatýho :lol:

a jinak to můžete řešit taky přes HAM http://ipkam.skm.vutbr.cz/index.php?p=mhod

no já ji měl za tenhle rok asi 4x a vždycky sem snědl vš co bylo na talíři :twisted:

Projdu, či neprojdu?
http://s2.bitefight.cz/c.php?uid=17422

stř 04 dub 2007 23:28
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
tys asi vyrůstal někde v mexiku, kde cpou půl kila chilli každýmu dítěti k snídani :lol:

stř 04 dub 2007 23:32
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jelikoz jsme chodili s kamosem kazdej tyden v pondeli na pizzu..tak ja se to snazil tocit..abych jich co nejvic ochutnal a nasel si top..ale ten muj kamos kazdy pondeli od 10 prvni jidlo..pikantni..a jak si liboval..jen jednou rikal ze to je na nej moc a to kdyz mel na ni jednocentimetrovou vrstvu zrnicek:D..

pát 04 led 2008 10:28
Odpovědět s citací
Příspěvek 
No ja nevim, pikantni je nejlepsi a zda se mi malo paliva, klidne bych pridal. Skoda ze je tam jenom jeden kozi roh :( Takze at nikoho nenapadne psat o to aby pikantni byla mene pikantni! Od toho tady prece je :-D MNAM MNAM

čtv 10 led 2008 20:45
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Celkově si myslím, že kvalita pizz s novým školním rokem 2007/08 šla dopr....

- pizzaři dělají častěji zmetky (šišaté tvary, spalené okraje atd.)
- potření okrajů olejem je tam snad na požádání
- celkově se mi toho na těstě zdá méně, např, nejpopulárnější pizza s uzeným sýrem a šunkou podražila o 10,- ale přitom je kvalita spíš horší.

Za ty studentské ceny je to ještě tak tak. Až VUT opustím, tak do Mozzarelly s největší pravděpodobností ani nepáchnu. Za 90,- se dá v Brně sehnat pizza s téměř 2x větší plochou a stejně bohatou oblohou.

To samé platí o menzách, za 65,- mám obědové menu v kdejakém pohostinství s nepoměrně větší porcí masa i oblohy a ještě mě obslouží.

Byl někdo už v Prestu na Veveří? Asi se tam brzy stavím skovnat úroveň pizz http://www.kam.vutbr.cz/default.asp?p=nabs

Naposledy upravil mrkvolf dne sob 01 bře 2008 14:51, celkově upraveno 1

čtv 10 led 2008 21:16
Odpovědět s citací
Příspěvek 
nauč se psát ty degene pokud se chceš zviditelnovat ti síre

// EDIT: autorovi těchto slov (a výroků, kterých je tu od daného autora na fóru více) bych doporučil návštěvu odborného zařízení, pro začlenění se v inteligentní společnosti lidí. Pokud má autor nějaké psychické či jiné problémy a komplexy, dovolil bych si mu doporučit je léčit s odbornou pomocí a ne zde - pokud bude v urážkách apod. pokračovat, bude se to řešit dále s pomocí UPC (znají Tvojí/Vaší totožnost).

sob 01 bře 2008 10:53
Odpovědět s citací
Příspěvek 
možná že jezdíš do strahovské menzy ale v brne pro studenta ani pro zaměstnance určitě není jídlo za 65kč tak jdi do hajz.

sob 01 bře 2008 10:58
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další