Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 14 říj 2019 01:06

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 Spolubydlící ze zahraničí 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Spolubydlící ze zahraničí
Ahoj,

je možné, aby mi byl přidělen spolubydlící ze zahraničí,...

pokud kouknu do ubytovací systémů, tak jméno spolubydlícího zní poněkud maďarsky. :D (Je mi jasné, že to může bát Čech s maďarskými kořeny)

Je možná tedy tato kombinace (Čech x cizinec).

Osobně by mi to ani nevadilo (pokud nebude dělat bordel a bude umět anglicky)
:D

stř 01 zář 2010 10:56
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No s tím ti neporadím, ale jaké je to jméno? Poděl se o něj s námi zvědavými :lol:

stř 01 zář 2010 11:01
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak jeho jméno tu nechci ventilovat, co když to tu čte :D , pak by mi mohl třeba uřezat ruce,...

ale jeho jméno nezní moc exoticky 8)

stř 01 zář 2010 11:06
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ano, je to mozne.
erazmakov davaju primarne spolu (takych spanielov, arabov a turkov a spol), ale slovaci cesi a madari byvaju spolu - vacsina madarov studujucich v brne su totiz madarski slovaci, tj vedia slovencinu.
este sa ti tam moze vyskytnut par sikmoockov s exotickymi menami, ale to je dost pravdepodobne Cech alebo Slovak, alokedy original sikmoocko :)

VUT ti prideluje len kolej, na izby si klikas sam - takze tak isto ako si sa naklikol na izbu ty, naklikol sa aj on.

myslim si ze horsie je ked su na izbach namiesane nabozenstva ako namiesane narodnosti - anglicky, prip. nemecky teraz uz vie snad kazdy :) hlavne studium na zaharanicnej skole je v anglictine (ak sa bavime o inych ako svk, cr, hun). takze musia vediet anglicky.

stř 01 zář 2010 13:20
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pokud je mi známo, po problémech a konfliktech (zvlášť s cizinci z arabských zemí) bydlí erasmáci odděleně.

Maďarsky znějící jméno znamená = Slovák s občanstvím, Maďar národností. Většinou bezproblémoví kluci, i když někteří mluví slovensky dost lámaně :)

Problém občas nastává, když se snaží napsat diplomku v českém jazyce....

stř 01 zář 2010 13:48
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jn, erazmakom je vyhradena polka A05ky myslim, nieco na D01 ze pry....

cesky jazyk je hold pre cudzincov niekedy problem - v hovorovej reci pisanej sa pouzivat da, ale ked sa niekto v tom posnazi robit aj bakalarku/diplomku... tak to konci bidne (z vlastnej skusenosti osobnej...).

tot vsio. pre svk (svk hun) a cz ludi plati ze kazdy si voli izbu sam, nie je pridelovana (tak ako trebars tento rok vfu. par miest pre prvakov, a tie su pridelovane konkretne menovite)

stř 01 zář 2010 14:21
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Já mám zase jako spolubydlící napsané host . Neví náhodou někdo co od toho mám čekat? :-) Když sjem si vybírala pokoj tak host stejného jména byl uveden i v několika dalších pokojích v mnou vybraném patře, tak jsem si říkala že to asi nic nebude, pořád to ale nezmizelo :-) Kdyby někdo vědel, díky. (Jsem na B02)

stř 01 zář 2010 18:34
Odpovědět s citací
Příspěvek 
A kde môžem vidieť kto je so mnou na izbe? Keď som išiel do 1. ročníka tak som to tam mal napísané ale teraz nie. :roll:

stř 01 zář 2010 21:33
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jojo píše:
A kde môžem vidieť kto je so mnou na izbe? Keď som išiel do 1. ročníka tak som to tam mal napísané ale teraz nie. :roll:

Já naleznu jméno svého spolubydlícího, když se přihlásím do ISKaM 2006, zvolím vlevo stav žádosti a dole naleznu co hledám. Tak to zkus, třeba si to jen přehlédl :wink:

čtv 02 zář 2010 12:16
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
meno spolubyvajuceho vidia len prvaci
druhaci a vyssie sa musia nechat prekvapit az nastupia na koleje :) alebo sa spytat tety vratnicky ked si budu preberat klucik :)
tot vsio

čtv 02 zář 2010 14:53
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Moony
Zapomínáš IS Kolejnetu - tam lze nalézt kdo bydlí na konkrétním pokoji a na kterém pokoji bydlí kokrétní osoba.

http://www.kn.vutbr.cz/is2/

Vtipné je to, že když přijdete na vrátnici a řeknete: "Kde bydlí Franta Vocásek? ", tak vás pošlou to háje zeleného, ačkoli jsou tato data pro kohokoli na kolejích ubytovaného běžně dostupná ve zmíněném IS.

čtv 02 zář 2010 18:04
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
honzasl
ale nie na blokoch, ktore su cez prazdniny prazdne ;) navyse sa tam osoba nahadzuje myslim az ked je oficialne nastahovana (tj prebere kluce).
teraz nevidim cloveka o ktorom viem ze bude byvat na A03 :) a ludia na A04/A05 a podobnych co su cez aj cez prazdniny sa ciastocne budu aj stahovat.

(ja som len zvedava kedy mi KaM zrusi pristup do IS KN ked uz nebyvam na kolejich a ani nemam zmluvu :D - momentalne pristup stale mam)

takze prvaci vidia skym byvaju, druhaci a vyssie nie tak jednoducho (az po zaciatku ubytovania)

čtv 02 zář 2010 19:05
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ]