Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 14 říj 2019 01:11

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Ubytování - prvák 2010 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Ubytování - prvák 2010
Dobrý den,
jsem poněkud zmaten systémem přidělování kolejí, navíc s ničím podobným nemám praktickou zkušenost, proto doufám, že se mi dostane drobné rady a informace.
Řekněme, že mám dojezdnost 175 minut (alespoň doufám, že je spočítána správně. Vzal jsem běžný spoj v úterý ráno, s limitem pro odjezd do 6:59. Z nich jsem vybral ten nejkratší (2h32m, zaokrouhleno na 165m) a dle Pravidel pro stanovení dojezdnosti jsem přičetl 20 minut, protože do Brna přijíždí v 7:42. Je tu mnoho dalších spojů, některé jezdí dříve, některé později, ale tento je nejrychlejší, i přes to, že je při něm třeba 3x přestupovat.) a mám s jedním až dvěma kamarády zájem o společný pokoj na kolejích PPV. Jakou přibližnou šanci na jeho získání mám(e)?

sob 08 kvě 2010 23:47
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
hodne velkou. dojezdnost 175 je takrka 100% sance na udeleni koleji. Ja sam mam 2,5 hodiny a v pohode jsem je dostal

ned 09 kvě 2010 09:15
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
rekla bych, ze taky hodne zavisi na tom, kolik lidi v prvaku bude mit vetsi dojezdnost..a kolik mensi....

(priklad: v 2006/2007 kluci ze Zlina dostali kolej, v 2007/2008 - muj rocnik - uz ne)

ale se 175 minut jsi na tom docela dobre, co se tyce sanci (jeste prezrad kolik to mas do brna km, plus minus)...

ned 09 kvě 2010 10:36
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Je to přibližně 100km po silnici, nejkratší možná trasa.
Ale zajímala by mě právě šance konkrétně na koleje Pod Palackého vrchem, nejsem právě dvakrát nadšený z toho, že bych měl sdílené záchody a sprchy s celým patrem. Jasně, vysokoškoláci by měli být nějaká "elita národa", ale pochybuji, že jsou všichni ohleduplní a čistotní... :)

ned 09 kvě 2010 11:07
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
je to uplne jedno, ktere koleje. pokud dostanes jako spolubydlu nejaky cune, tak si budes prat ty spolecny zachody, ktery uklizi uklizecka :-)

ned 09 kvě 2010 12:26
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
O spolubydlícím(ch) jsem psal předtím, na VUT jde do prváku hodně kamarádů, snažili bychom se být pokud možno u sebe.

ned 09 kvě 2010 12:36
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ]