Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 21 říj 2019 04:56

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Jak je to s Inkasem? 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Jak je to s Inkasem?
Od 7.4.2009 jsem ubytován na kolejích. Jistinu mám zaplacenou i jistinu 2 a podepsanou smlouvu na další rok. Ale nevím od kdy mám nastavit placení inkasa, slyšel jsem,že se první měsíc nějak ztrhává z té jistiny. Jak to tedy je? Díky za odpovědi.

ned 19 dub 2009 14:05
Odpovědět s citací
Příspěvek tak uz nic
tak uz jsem to vyresil...

pon 27 dub 2009 19:25
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Master: je zvykom na forach, pokial si zistis odpoved sam, napisat, ako si to vyriesil, nech sa potom zas nemusia ostatni pytat znovu
inac myslim, ze inkaso si mozes nastavit hned... koleje si poziadaju o strhnutie ked nastane ten pravy cas (pre ostatnych)

úte 28 dub 2009 02:13
Odpovědět s citací
Příspěvek jo
Jo, prostě jsem to nastavil už teďa spoléhám se, že mi to strhnou až to mají strhnout :D . No v podstatě jsem o tom žádné další informace neměl, tak bych tu neměl co napsat...

úte 28 dub 2009 20:22
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Čau, mám menší problém.
Zničeho nic mi naskočilo ve studisu v kartě 'informace o klientovi' v položce konto částka -2 858kč. :shock: Při placení v menze jsem nemohl uvěřit, jaktože jsem tak najednou tolik v mínusu, když jsem tam měl ještě před pár dny nějakých 200kč.

Nestalo se totéž ještě někomu? Jak je toto vůbec možné, případně na koho se obrátit ?

pon 26 říj 2009 17:44
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nemáš malý limit na inkaso?

"Do noci zazářil květ granátů, tisíce blesků náhle vzplálo. Virtuos Ďábel hraje sonátu, samo peklo se pousmálo. Do noci rozkvetl květ ohnivej a burácí jak jícen sopky. Ach jen se na tu krásu podívej, jak ten květ padá na dno hrobky..." (J. Suchý)

FSI

pon 26 říj 2009 19:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ne.e limit na inkaso mám 5000,-.
Ale dnes mě paní v menze při platbě jídla říkala, že nejspíš nemám zaplacené "kolejné" :roll: jsem z toho už fakt jelen :x

pon 26 říj 2009 21:09
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Uff, to nevím, většinou jde částka takhle do dluhu na kartu když máš malej limit nebo nemáš dost peněz na účtu. V tomto případě (tento měsíc) se odečítalo okolo 3600Kč. Nic jiného mě nenapadá.

"Do noci zazářil květ granátů, tisíce blesků náhle vzplálo. Virtuos Ďábel hraje sonátu, samo peklo se pousmálo. Do noci rozkvetl květ ohnivej a burácí jak jícen sopky. Ach jen se na tu krásu podívej, jak ten květ padá na dno hrobky..." (J. Suchý)

FSI

pon 26 říj 2009 21:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no nic, zítra skočím na PPV na dispečink a uvidím co mě tam řeknou :oops: ale díky za postřehy Kaatio 8)

pon 26 říj 2009 21:38
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
prosim napis sem co ti tam ty baby rekly, mam stejnej problem a uz me s tim pekne serou

pon 26 říj 2009 22:54
Profil ICQ
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak dnes jsem byl na dispečinku a velice "prijemna" pani na mě spustila, že jsem nejméně stopadesátý s tímto problémem. :? Říkala, že nedošlo k povolení k inkasu a proto se mi částka odečetla přímo z karty na menzu. Hlavně, že jsem při nástupu na kolej papír s povolením o inkasu dával na dispečink! Když jsem se ptal, kde se stala chyba, jestli u České spořitelny, kde mám učet a přes kterou jsem si inkaso vyřizoval, anebo u KaM, to mě nedokázala říci. Každopádně tu částku prý musím uhradit do 2.11, buď přímo v menze anebo na dispečinku (ostatně, co mě taky zbývá :roll: ). Pokud by se prý totéž opakovalo i v dalším měsíci, a částka by se odečetla z karty na menzu, bylo by to porušení pravidel KaM a hrozil by trest.

Vypadá to tedy, že budu muset znovu do České spořitelny a vyřídit si nové svolení k inkasu, jinak mě už nic nenapadá.
Kdyby někdo měl nějaké jiné nápady, jak postupovat ať se sem ozve :wink:

Bilajz: nemáš účet taky u ČS?

úte 27 říj 2009 11:30
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
..., ne mam to u CSOB. ach jo

úte 27 říj 2009 13:31
Profil ICQ
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Bilajz: Dával jsi na začátku semestru to potvrzení o svoleni k inkasu na dispečink? Asi jo, co? Příjde mi na hlavu, vystavovat nové potvrzení o inkasu, když už ho tam mají. Neptal ses ještě někoho, jestli s tímhle problémem nemá zkušenosti? Jak to budeš řešit? :wink:

úte 27 říj 2009 18:07
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Vám co se nestrhlo inkaso - přišel vám domů výhrůžný dopis?
Já jsem se po letech přestěhoval na dražší pokoj, zapnul kreditní systém a nastavil nový limit na inkasu - a ejhle stejně mi to nevyšlo. Tak jsem zaplatil asi 3 dny po termínu v hotovosti - a najednou mi volají z domu, že mám doma vyhrůžku, ať uhradím dluh.
Což je logické - proč ne - ale proč nejsou ubytovatelky schopné poslat email? Domů na trvalé bydliště se dostanu jednou za měsíc, kdybych si nesledoval účet, stal bych dlužníkem.

Takže námět na senáty a kolegia: ať KAM laskavě kromě doporučených dopisů se naučí posílat i emaily.

stř 28 říj 2009 10:05
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
hm, ja vedela ze mam blby inkasni limit, tak jsem to uhradila v hotovosti v pizzerce (jeste v ten den co to tak nabehlo na ucet) a nasi nerikali ze bych doma neco mela - vlastne nemela, ted jsem tam byla a pohodka...
(drahsia izba + istina > 5000kc inkasneho limitu)

(ucet mam u CSOB, doufam ze dalsi inkaso uz zbehne v poradku)

stř 28 říj 2009 10:28
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další