Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19 dub 2019 20:09

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Ubytovani paru na PPV 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Ubytovani paru na PPV
Ahoj,
chtel bych se zeptat, jak to chodi s ubytovanim paru - byl jsem se ptat na dispecinku, ale tam me luxusne vyfuckovali!

Popisi mou situaci:
Bydlim na palacaku a nestihl jsem si regnout nejaky samostatny pokoj, takze vsude uz nekdo je. Zajimam se o teoretickou moznost - kdyz by koleje dostala i pritelkyne(ktera tu ovsem jeste neni), tak jak by to slo zaridit, abychom bydleli spolu?

Jde mi spise o prakticke zkusenosti tech paru, co tak bydli. Kdyz bych ja bydlel nekde a ona jinde, tak se to musi domluvit s tema spolubydlicima? Ale muj spolubydla bude kluk, jeji holka....?

Diky za kazdou radu!

úte 29 dub 2008 13:30
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Byl jsem v podobné situaci ... vyřešil jsem to před 4 lety tak, že jsem v létě (kdy už bylo jisté, že přítelkyně půjde na VUT a dostane koleje) dojel do Brna, zašel za paní Kmoníčkovou a poprosil jí o nalezení volného pokoje. Naštěstí se tak zadařilo, přítelkyni tam po chvíli přesvědčování napsala tužkou a poznačila si u ní, že má mít přidělené stejné koleje jako já :) nakonec jsme se celkem rozumně dohodli a v pohodě přehodila i mě na daný pokoj ;) voala, už 4 roky na daném pokoji spolu bydlíme :) hodně štěstí ;) jinak možná budeš muset ustoupit z vysněného patra, bloku, kolejí, ale někde volný pokoj snad určitě bude ... my měli štěstí, chtěli jsme Purkyňky a vyšlo to ... ;) jinak pak samozřejmě dohodnout se spolubydlícíma, ale pochybuju, že danou slečnu přesvědčíte k bydlení s neznámým klukem ... ovšem už jsem viděl aj inzeráty, že se pár rozchází a hledají pár s podobným problémem, nebo pár který chce k sobě, že pokoje vymění, takže i tak by se dalo hledat ... no je to složité ... možná nejjednodušší řešení je pak hledat privát, což jsme měli v plánu hned po tom, kdyby koleje nevyšly (v té době byly za pakatel, takže měly přednost).

Studentský portál
ONEbit.cz

stř 30 dub 2008 16:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ]