Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 18 srp 2019 00:40

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Vymr_dali s nami 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Vymr_dali s nami
Tohle se netyka nastavajicich prvaku tak primo i kdyz v tom take hraji dost dulezitou roli ...

Kouknete se vsichni kdoz jste si loni podali zadost na koleje, zaplatili 500 korun zalohy a podepsali smlouvu v nadeji ze v zari prijde na vratnici pro klic.

Omyl je u 600 lidi opakem. 600 lidi kteri si rezervovali pokoje v prubehu cervna dnes zadnou smlouvu nema.

Jak se to asi mohlo stat. Tak na tento dotaz vam kolejbaby odpovi jednoduchym "mame tady ze smlouvu jste nepodepsali" a vy se muzete jit tak akorat klouzat. Smirte se s tim 600 lidi jsou od zari houmlesaci ....

Vsechno probehlo krasne v tichosti, mozna Vam pristi tyden prijde obalka s dopisem, kde Vam to s radosti sdeli.

BTW: nepomohla ani vytisnena smlouva co se elektronicky podepisovali ... system rika neco jineho .. a navic na Vasich pokojich, prekrasnych pokojich uz bydli ti prvaci co jsem je zminil v uvodu.....

Praci cest
Hlavne ze ty ku... chteli 500 jako zalohu ... ted se ptam kdyz oni chteji zalohu jako zaruku za neco co mi zrusi, jakou ja mam zaruku ze mi to nezrusi ? zadnou ..... muzes akorat tak kulovy .... proste vymr_dali s nami jak je psano v titulku clanku

čtv 10 srp 2006 14:00
Odpovědět s citací
Příspěvek jeste k tomu
pro ty co by nevedeli jak se kouknout jestli nahodou nejsou na listine vyhercu .... jdete na www.vutb.cz prihlaste se a pak v menu nalevo jdete na polozku
Ubytování na kolejích

C Ya
meda

čtv 10 srp 2006 18:06
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Asi blbá otázka, ale co bych tam asi tak měla vidět. Díky

čtv 10 srp 2006 20:50
Odpovědět s citací
Příspěvek zatoulane r
Obcas se nekdo splete, chytremu napovez: www.vutbr.cz

čtv 10 srp 2006 21:53
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tož tu adresu jsem pochopila. Ale jak poznám, jestli mám to ubytování v pořádku.

čtv 10 srp 2006 22:08
Odpovědět s citací
Příspěvek 
A jak poznám že jsem ten "nešťastný" já tam mám stále rezervaci + smlouva byla elektronicky podepsána.
Bohužel z toho tvého postu vychází jenom zmatek. Můžeš to tu více konkretizovat jak jsi přišel na to, že s tebou vy.... ??

čtv 10 srp 2006 23:10
Odpovědět s citací
Příspěvek jak na to
v IS koleji se kouknete do polozky prehled ubytovani a kdyz je vse v poradku tak tam mate od zari rezervaci, jestli je to spatne tak ji tam nemate ..

pát 11 srp 2006 09:35
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
2 meda:
Jsi zatím jediný, o kom vím, že se mu toto přihodilo. Skutečně nešlo o pochybení z tvé strany? Skutečně jsi smlouvu elektronicky podepsal? Vše by mělo být v logu (pokud ta aplikace aspoň něco takového má - i když po zkušenostech s ní o tom dost silně pochybuji). Pokud má ta aplikace hlavu a patu, měl by existovat log provedených akcí. Takže zkus systémového správce, aby ti našel, jestli a kdy byla smlouva podepsána a jestli a kdy byla zrušena. Dříve než tu začneš vykřikovat takové věci jako že KaM vy... s 600-ti lidmi, tak zkus vyhledat kde je vina a důvod pochybení v tvém případě.

Studentský portál
ONEbit.cz

pát 11 srp 2006 10:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek to : petr
ja koleje mam, ale muj (pravdepodobne byvaly) spolubydla, co to podepisoval stejne se mnou (rikal jsem mu kam ma kliknout) to nema.

A logy ze serveru ?
- sam nejlepe musis vedet v jakem stavu jsou informacni systemy na VUT.

Tot asi vse ...
cely tenhle post byl mineny tak aby lidi vedeli o tom, ze namaji kdy bydlet a zaridili se podle toho.

C Ya
meda

pát 11 srp 2006 10:49
Odpovědět s citací
Příspěvek 
meda: Tys to asi hustě přehnal s chlastem co :-) muhehe

pát 11 srp 2006 12:37
Odpovědět s citací
Příspěvek kdyz myslis
nevim jak ty ale ja mam mezi svymi kamarady dost houmlesaku ...

pát 11 srp 2006 14:37
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Zdarec, prave jsem stale ubytovana na kolejich i pres prazky, zaujal me nazor, ze s nami vymr... Mam ve stavu zadosti, ze je zamitnuta, tak jsem se proste sebrala a jela na ubytovatelky. Ty mi rekli, ze stav zadosti neni podstatny pro ty studenty, kteri v minulem akademickem roce byli ubytovani, jelikoz Ti si zadost nepodavaji, jen si rezervuji pokoj. Takze s nami nevr... ani nebudeem homelesaci, nic takoveho... Priste si radeji poradne zjisti informace, nez budes davat klamne informace... Dulezite je jen to, ze mas v kolonce ubytovani REZERVACI na akademicky rok, ktery ted bude, a ze mas zaplacenou jistinu a elektronicky podepsanou smlouvu. Tot vse, proste tern den kterej mas napsanej ve smlouve se pristehujes, daji Ti klice, neco podepises a hotovec.... Tak zdar a priste neplaste! Cus :)

sob 12 srp 2006 20:56
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Teda musím říct, že v tom mám totální zmatek. Ale snad když mám podepsanou dlouhodobou smlouvu a mám ubytování od 20.9.05 do 30.6.07, tak jsem žádnou rezervaci pokoje ani nic jinýho provádět nemusela.

sob 12 srp 2006 21:43
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
lůca píše:
Teda musím říct, že v tom mám totální zmatek. Ale snad když mám podepsanou dlouhodobou smlouvu a mám ubytování od 20.9.05 do 30.6.07, tak jsem žádnou rezervaci pokoje ani nic jinýho provádět nemusela.

Samozřejmě ne, smlouvu máš platnou, tebe se to netýká (pokud KaM něco nepokazí :) ).

Studentský portál
ONEbit.cz

ned 13 srp 2006 16:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
joooo chlape,

v životě to tak bývá, pokud není smlouva podepsaná, tak není platná, to platí všude. Jestli nemáš důkaz, že jsi vše provedl v pořádku, podepsal řádnou smlouvu, popř. i už zaplatil, tak je to tvoje chyba....
Potom je logický, že to uvolní někomu jinýmu ne?

ned 13 srp 2006 22:19
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další