Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 19 říj 2019 04:17

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 Kde se teda dobře najíst za rozumnou cenu 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Kde se teda dobře najíst za rozumnou cenu
Ahoj, jen by mě teda zajímalo, kde se dá dobře najíst - která menza (nebo jiný stravovací zařízení) je podle vás nejlepší a nemá přehnaný ceny. Díky :wink:

čtv 04 zář 2008 21:42
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nejlepsi basty rozhodne maji v Pizzerie Mozzarela.Pizza dost dobra a taky tam maji vyborne testoviny a steaky. :wink: :wink:

pát 05 zář 2008 16:13
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
poradim kombinovat menzu a pizzerku (rozne menzy teda, podla aktualnej ponuky jedalnicku)

chodit len na steak, cestoviny, rizoto a pizzu do Mozarelly znamena ze po 3 mesiacoch takejto stravy bude cloveku spatne uz len pri pomysleni na to, ze by mal vykracat po tych schodoch do Mozarelly

(viem co tvrdim, stalo sa mi to, este teraz po 3 mesiacoch od skoly si neviem predstavit ze si pojdem dat steak do mozarelly :( )

preto je lepsie kombinovat rozne menzy, kde sa to jedlo obmiena, a je ta strava pestrejsia...

ceny su takmer vsade priblizne rovnake, a rozdiel medzi nimi je mozno 5-10 korun coz niekedy za tu cestu z kolejni na veveri nestoji :)

a samozrejme, kto vie varit, tak si spravi nieco aj na kolejich/private, pripadne sucha strava (chlieb s domacim dzemom, medom, syr, sunka) to isti...;)

pát 05 zář 2008 19:51
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Akurat teda pizzerka je o nieco drahsia ako menza. V menze mas ceny +- okolo 30 Kc. V pizzerke je normalna pizza 40 Kc a viac, steak s prilohou vychadza cez 50 Kc. Inac suhlasim s kolegom nado mnou, minule leto bola pre studentov otvorena pizzerka a po troch mesiacoch stravovania sa tam som mal pizze, cestovin a steakov plne zuby...

ned 07 zář 2008 09:43
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak díky, za radu. Ty jídelníčky jsou asi na netu, že? Nějak to nakombinuju a snad to bude o.k. :D

ned 07 zář 2008 19:59
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jj na webu KaM...
su tam 2 typy, jeden je priamo ako keby v okne vsetkych ostaatnych sprav, k druhemu sa treba doklikat cez stravovacie provozy - jidelnicek, ten je lepsi, aspon ja som ho zvykla pouzivat, link na neho posielam :) (ked su otvorene provozy, tak to tam povoli na jednotlive kliknut, plus je tam uvedena aj cena :) )

http://jidelnicek.kam.vutbr.cz/?p=jide

ned 07 zář 2008 20:30
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
to jitka: ahoj jitko,no ono každému chutná něco jiného. Můj postřeh z menz je ale ten , že se tam nikdy pořádně nenajím. Prostě málá porce.a když si člověk veme to že si dá polevku , druhé jídlo a pití tak to vyjde jako menu v restauraci. Ale zase na to musí být čas.menzu má každý u nosu ale dobrou restauraci s ,,lidovými,, cenami můsí člověk hledat. Jinak já to vyřešil tak , že si prostě vařím sám. Né snad kvuli tomu ,že by to bylo levnější , ale kvůli tomu že je toho hodně. Ale tak zase něco jiného jsi ty a moonny ,jakožto zástupci něžného pohlaví asi jíte méně :-)

pon 08 zář 2008 13:02
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no pravdupovediac, na bozke (bozetechova, menza na FITu), uz po mne chalani dojedali :D oni mali jine jidlo a malou porci, ja mela jeden obrovskej rizek s kopu brambor, a dojedali po mne 2 kluci :D

ja se teda najim vsude, pizzu z pizzerky sem naraz jeste sama nesnedla, v menzach se pro mne teda da najist uplne do prasknuti ze se ledva vytrepu na moje 4te poschodi v stejne budove :D

ja som sa teda este nikdy nestazovala na porcie, dokonca v mozarelle ked ma jeden pan u cestovin vidi, tak mi este nalozi kopcom, ze pry som chuda :) coz ma teda tesi, lebo tam maju fajn omacky :) ale na druhej strane... :D :) casto mi aj potom zostane a to ma mrzi :(

pon 08 zář 2008 13:15
Odpovědět s citací
Příspěvek 
petrmikes píše:
to jitka: ahoj jitko,no ono každému chutná něco jiného. Můj postřeh z menz je ale ten , že se tam nikdy pořádně nenajím. Prostě málá porce.a když si člověk veme to že si dá polevku , druhé jídlo a pití tak to vyjde jako menu v restauraci. Ale zase na to musí být čas.menzu má každý u nosu ale dobrou restauraci s ,,lidovými,, cenami můsí člověk hledat. Jinak já to vyřešil tak , že si prostě vařím sám. Né snad kvuli tomu ,že by to bylo levnější , ale kvůli tomu že je toho hodně. Ale tak zase něco jiného jsi ty a moonny ,jakožto zástupci něžného pohlaví asi jíte méně :-)

Petře, dovoluji se taky řadit k něžnému pohlaví a musím Tě ubezpečit, že se mi (hlavně za poslední rok) ani náhodou nepodaří najíst se v menze na Kolejní dosysta z jedné porce :( Stejně pak ještě musím k Židovi na "rohlíky s něčím". To je jediný důvod, proč chodím do Mozzarely když mi kručí v břiše, pán od těstovin na mně narozdíl od lakomé báby z Kolejní nikdy nešetří!

pát 03 říj 2008 16:03
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Lucka

tak pan od testovin nesetri nikdy na zadne holce :)
coz teda po mne vetsinou spoluziaci jedlo dojedaju, pretoze ja to proste od sebe nevmestim :)

pát 03 říj 2008 22:29
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Moonny píše:
Lucka

tak pan od testovin nesetri nikdy na zadne holce :)
coz teda po mne vetsinou spoluziaci jedlo dojedaju, pretoze ja to proste od sebe nevmestim :)

Tak už začal šetřit i pán od těstovin, prý mu dali zprda... Ach jo, kde se má pak člověk pořádně najíst, aniž by při tom prožral majlant, no kde???

úte 11 lis 2008 21:01
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
kdekoliv kde nevladne pan G

stř 12 lis 2008 03:14
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ]