Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 22 říj 2019 18:45

Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
 Kolik dojezdových bodů je potřeba pro získání kolejí? 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Kolik dojezdových bodů je potřeba pro získání kolejí?
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, když se někdo z vás dostal minulý rok na koleje, kolik měl jakože bodů za tu dojezdnost?... Jestli vůbec má smysl čekat na to, zda je vůbec dostanu, pac mam 120..

!! Prosím o používání českého, nebo slovenského, případně anglického jazyka, nebo jejich nářečí. !!! Esemeskovštinu, fejsbukovštinu, puberťákovštinu, ani krutohusťákovštinu tady trpět nebudu, dokud tady budu moderátorem! Co to je prosím esik? --- honzasl

Jsem trochu ubral tý červený barvy. Řekl bych, že tady byly horší texty, jak chybějící diakritika. Zaháníš nám všechny diskutéry :twisted: --- Jurij

úte 26 čer 2012 20:33
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: dostani koleje za bodovani?
Co kouknout do některého ze starých vláken :) . Jinak hned ve vedlejším vlákně se rovněž vede diskuse na podobné téma.

stř 27 čer 2012 09:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek protesty na mluveni?
zklamu te=D... ale ja diakritiku nepouzivam vubec,takze sem se aspon snazila a to by se melo ocenit=)...deformace z her a jinych ICQ,kde to haze spis znaky=D.......A neurazej moje nareci,jsem Moravacka a su na to hrda a tak i mluvim :-P :twisted:

stř 27 čer 2012 13:29
Odpovědět s citací
Příspěvek 
a esik je = jestli =D.... nemuzu za to,ze neznas jazyk Moravaku =D promin ale je to tak

stř 27 čer 2012 13:31
Odpovědět s citací
Příspěvek 
A jinak dik za typ,ale to su vlakna stare i 2 roky,ja chtela neco aktualnejsiho =)... To co bylo predtim, uz neni dnes=D :twisted:

stř 27 čer 2012 13:42
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ono sa to moc nemení.
skús sondovať na FB napríklad, koľko bodov ľudia mali a či dostali kolej. a s výsledkami nás oboznám :)

stř 27 čer 2012 14:08
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ono, to se těžko takto určí, jaká bude hranice. Záleží, kolik lidí bude mít v daný rok zájem o koleje a odkud se převážně ti lidé budou hlásit. Aktuálně ti to na 100% není nikdo schopný určit, navíc když píšeš, že si z Moravy a máš 120 bodů. Z minulých let se dá aspoň trochu odhadovat. Dozvíš se to přesně, až budou uzavřeny všechny žádosti a v systému rozešlou "přiděleno/nepřiděleno".

Hodil jsem ti schválně odkaz staré vlákno, protože v té době (podle lidí, co tam psali) by si uspěla a jak říká Curuj, ty roky se od sebe zase tolik neliší. A pak jsem ti poslal ještě jedno vlákno, v které je zmíněno to, že pokud by si náhodou koleje nedostala, tak během školního roku se ty pokoje uvolňují a je celkem v pohodě si zajít na dispečink a zeptat se, zda nemají volné místo.

PS: A co se týče tvého pravopisu, kolega je na to dost vysazený, takže si se akorát chytila do pasti, tvoje smůla :) . A souhlasím s ním, protože si vytvořila zbytečně paralelně další vlákno a ptáš se na něco, na co ti stejně nikdo neodpoví :P .

stř 27 čer 2012 14:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
lockuji, duplicitni tema

stř 27 čer 2012 17:10
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 8 ]