Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 17 lis 2019 10:32

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 na jakou kolej?? 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ceny pokojů jsou tady: http://www.kam.vutbr.cz/?p=aktu#akt278

úte 13 bře 2012 09:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
na A05 je zrekonstruovana polovica bloku... na kazdom poschodi izby 1-10 a 31-40...myslim...ale cez leto by mali prerabat aj tu druhu polovicu...

čtv 05 dub 2012 14:25
Odpovědět s citací
Příspěvek 
ak sa niekto bude rozhodovať pre FIT, tak doporučujem Mánesky, Palačák alebo Purkyňky(vzdialenostne asi najlepšia voľby, síce som tam nebýval a kamoši na to nadávajú).

Moja voľby bývania bol palačák (cesta peši na Božetěchovu mi nikdy neprekážala, vždy som tam bol za cca 25 minút (na FEKT za 10, ale veľmi pomalým krokom), ako keby som išiel aj MHD), hlavne kvôli vlastným soc. zariadeniam, samozrejme už boli izby len po jednom mieste a so spolužiakmi zo strednej sme chceli bývať kúsok od seba. Takéto izby boli len na A05 (pre 2 osoby) a zrovna sme trafili zrekonštruovanú časť(vlastná sprcha + umývadlo so zrkadlom, záchod a kuchynka s indukčnou dvojplatničkou).
Je tu dosť pokoj, kolejbáby zrušia takmer každú chodbovicu (v rámci slušnosti sa na podnet učiacich vždy sťahujeme do izieb, kde už menej vyrušujeme). Na takéto akcie je viac A03(vrátnica je ďalej od izieb), kde je ako bolo písané málo miesta pre 3 ľudí na jednu izbu. A04 je od tohoto roka plná erazmákov.

Ako spolubývajúceho som mal doktoranda z FEKTu, takže ako FITák som prevažne sa učil, zatiaľ čo on si pracoval na svojom. Je pravda, že človek musí natrafiť na správneho spolubývajúceho, inak by to bolo ťažké bývanie.

Palačák stratil teraz svoje hlavné stredisko pre študentov - TERČ. Ostal len Yacht, kde je fajčiarske prostredie a človek po návšteve ešte týždeň vetrá oblečenie.

pát 01 čer 2012 00:48
Odpovědět s citací
Příspěvek foto
Nejsou někde fotky interiérů kolejí? na den otevřených dveří jsem se tam podívat nebyl a na webu je jen, že se stránky přebudovávají. :(

sob 02 čer 2012 19:59
Odpovědět s citací
Příspěvek spam
sry za spam, fota jsem nasel

sob 02 čer 2012 20:15
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3