Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 20 zář 2019 22:25

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Študent zo Slovenska ( prvák ) - Inkaso - Ubytovanie 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
hej co jste napsali na tom ikusu do kolonky : pocet dnu mezi inkasy?....30?nebo kolik?

ned 15 srp 2010 15:00
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No, tam ide pravdepodobne o to, ze na aku dlhu dobu ma byt ten strop inkasa, cize na jeden mesiac. Jednoducho ze raz za mesiac si mozu strhnut maximalne napr. 6000 kc.

ned 15 srp 2010 23:39
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Staci zaplatit "jistinu 2" (tych 70€ alebo 1500 Kc) len zlozenim ciastky na pobocke slovenskej CSOB (tzn. priradia mi spravne platbu)?

A druha vec, cesky ucet budem mat az tesne pred 19.9.2011 (kedy je deadline na dorucenie potvrdenia o inkase na dispecing ubytovania), je teda mozne podpisat zmluvu o ubytovani a nasledne si zarezervovat pokoj aj bez vyplneneho cisla uctu v elektronickej ziadosti?

úte 05 črc 2011 15:07
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
myslim, ze to je dotaz priamo na dispecink ubytovania...
http://www.kam.vutbr.cz/?p=admu
ubytovatelky@skm.vutbr.cz

úte 05 črc 2011 15:35
Odpovědět s citací
Příspěvek 
nn píše:
A druha vec, cesky ucet budem mat az tesne pred 19.9.2011 (kedy je deadline na dorucenie potvrdenia o inkase na dispecing ubytovania), je teda mozne podpisat zmluvu o ubytovani a nasledne si zarezervovat pokoj aj bez vyplneneho cisla uctu v elektronickej ziadosti?

mozne to je, ale do 19.9. musis na DUS odovzdat potvrdenie o zriadeni uctu a inkasa...aspon taka odpoved mi prisla na mail ;)

mam v podstate ten isty problem ako ty...chcel by som sa teda skusenejsich opytat, ci sa mam previest este do brna a zalozit ucet skor alebo to stihnem toho 19.9.? prvy den mi skola zacina az o 12:00 myslim, takze mam cele doobedie na zalozenie uctu, len sa bojim toho, ci nebudu velke fronty v CSOB-cke...a da sa zaplatit intrak za prvy mesiac aj v hotovosti? ze by som to uhradil v hotovosti a ucet zalozil az potom...ci to je blbost?

pon 05 zář 2011 09:24
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
prvý mesiac sa platí z istiny2, ktorú si platil pred elektronickým podpísaním zmluvy.
založiť účet teoreticky stíhaš, pobočiek je v Brne viac. keby boli fronty v jednej, ideš do druhej :D avšak ešte môže nastať iná situácia, ktorá sa stala kamarátovi pred dvomi rokmi - odmietli založiť na pobočke účet, lebo vyčerpali asi nejaký limit. skrátka ho poslali preč. tak prišiel na ďalší deň znova. čo nepoteší...

pon 05 zář 2011 09:40
Odpovědět s citací
Příspěvek 
tak teoreticky, ked nestihnem zalozit ten ucet do 19.9., tak co sa stane?

pon 05 zář 2011 10:00
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
teoreticky ti môžu zrušiť zmluvu myslím. ale nie som si istý. hľadaj v zmluve, mohlo by to tam byť. alebo lepšie - napíš na DUS ;)

pon 05 zář 2011 10:01
Odpovědět s citací
Příspěvek 
uz som im pisal, no odpovedali mi az po tyzdni a napisali len tolko, ze do 19.9. im musim dodat potvrdenie o zalozeni uctu...ale tak dufam, ze to stihnem zalozit...a mozno sa tam nastahujem skor a budem mat viac casu zalozit ten ucet...

pon 05 zář 2011 10:29
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4