Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 22 srp 2019 13:23

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Ukončení ubytování na koleji 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Ukončení ubytování na koleji
Zdar, co vše mě čeká, když chci ukončit ubytování na koleji?
Začlo mě to tu štvát, docela rušno, spolubydla taky blázen do alkoholu. Takže tu prostě nemám klid. A já jsem takový člověk, který potřebuje absolutní klid a to jak na spaní, tak učení, už teď vím, že bych prostě školu nezvlád, kdybych tu dále setrval (o víkendech bych to prostě nedohnal). Nemám to do Brna nejdále, takže budu zatím dojíždět a začnu hledat jiné ubytování, nějaký slušný privát v klidné lokalitě s fajn lidma.

A teď mám ten problém, jak nejlépe ukončit ubytování, mám tu zavedený kolejnet a taky inkaso na obědy, právě mám strach abych někde zbytečně něco neplatil mou hloupostí. Proto se obracím na Vás, kteří jste si tím už někdy prošly, díky

stř 22 zář 2010 09:10
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
predčasné ukončenie ubytovania niečo stojí, to by ti povedali na DUS. možno by sa to dalo vyriešiť tak, že by niekto býval za teba celý rok (neoficiálne), ked nedostal koleje

stř 22 zář 2010 09:16
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Děkuji, zkusím jim napsat, vím, že ve smlouvě bylo něco o předčasném ukončení ubytování něco napsáno, budu si to muset přečíst 8)

stř 22 zář 2010 09:27
Odpovědět s citací
Příspěvek 
tak ve smlouvě stojí, že za předčasné "zrušení" smlouvy ubytovaný zaplatí "nejméně však 1 000,- Kč, nejvýše 4 000,-Kč, pokud se smluvní strany nedohodnou jinak.".....,

takže docela pálka, když jsem smlouvu podepisoval, tak mě nenapadlo, že budu řešit nějaké předčasné ukončení ubytování, já byl tak rád, že jsem dostal koleje (jsem z Olomouce). Hold jsem nikdy na žádných kolejí nežil, i díky tomu, že jsem asi jiný než ostatní, nedokážu skloubit bujarý kolejní život a plnění všech studijních povinností

stř 22 zář 2010 20:31
Hrozně ukecanej
Hrozně ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Anonym: Taky se můžeš zkusit zeptat, jestli se můžeš přestěhovat, třeba se ti povede dostat do klidnějšího bloku a lepšímu spolubydlícímu.

stř 22 zář 2010 21:36
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
tyo a na jakych kolejich jsi? ja jsem na purkynich a mam tu temer absolutni ticho...

stř 22 zář 2010 21:40
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
hele, tak jsem na listech, ale mel jsem fakt pech, proste sousedi delaji bordel, spolubydla taky, nekomu jinemu by to tu treba pripadlo normalni, ale ja mam fakt problemy se spanim, i na uceni potrebuji absolutni klid, chapu, ze je to o zvyku, ale nez bych si zvyknul, tak by me vylili ze skoly

stř 22 zář 2010 22:10
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no tak to ti preju fakt stesti najit asolutni klid.... z moji zkusenosti mam na koleji daleko vetsi klid, protoze to co sem zazila na private... jeste muzes zkusit vymenu koleji, hm?

čtv 23 zář 2010 06:56
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jak na privatu tak na kolejich zalezi na spolubydlicich a okolnich bydlicich

ja utekla z PPV protoze po trech letech mam toho bordelu a mnoha lidi plne zuby. ted bydlim na Lesne, spolubydlici tady temer nejsou, a je to uplna pohodicka.

pokial niekto potrebuje naozaj klud, tak koleje nie su to prave si myslim. na private je vacsia sanca ze sa doluvis se spolubydlemi...

čtv 23 zář 2010 07:49
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Můžu mít ještě dotaz, k čemu slouží deaktivace přípojky internetu, když ji deaktivuji, ruším tím internet a přestávám platit?

Jinak k těm kolejím, hold jsem celý život bydlel na klidné vesnici, takže ruch velkoměsta 24 hod/den nezvládám, kdyby spolubydla byl v pohodě, tak to nějak překousnu, ale on pořád někde trajdá a do školy chodí jen, když je to povinné, tím to pro něj hasne. Docela sranda je, když tu celé patro brouzdá na společné sociálky a pořád práská dveřmi, tady ty zdi jsou snad z papíru :D a o rušné Kounicově ulici, která leží pár metrů od našeho okna ani nemluvě, ale tramvaje už ani nevnímám, potřeboval bych prostě měsíc bez školy, abych si zviknul :lol:

Jinak s tím přestěhováním ještě uvidím, mám strach, abych se nepřestěhoval do horšího :D. A stěhovat se v rámci kolejí, nevím jestli mi to povolí.

čtv 23 zář 2010 08:29
Hrozně ukecanej
Hrozně ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Stěhování v rámci kolejí povolí řekl bych v pohodě, když bude kam. Jinak, jakožto dojíždějící ti radím si to nějak zavčas pořešit a nedojíždět. První, kdo vzdávají školu předčasně jsou právě dojíždějící. Není zrovna nejpříjemnější trávit 4-5 hodin denně na cestách a obvzlášť, když se ti práce nakupí, ten čas setsakramentsky chybí.

čtv 23 zář 2010 16:31
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No urcite bych zazadal o vymenu koleje. Bydlim na Purkynkach a je tady absolutni klid a ticho - doporucuju. Urcite se tam nejake misto uvolni.

čtv 23 zář 2010 18:54
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak o změně kolejí jsem přemýšlel, ale z dispečinku mi odpověděli, že žádně změny zatím nejdou, prý až někdy v říjnu. Můžete poreferovat, jak to na Purkyních chodí, sociálky jsou společné třeba pro celé patro? Tady na listovkách to mám všude hodně daleko. Ještě jsem přemýšlel o PPV, ale tam je výskyt studentů moc velký, takže tam bude asi v noci menší klid.

čtv 23 zář 2010 19:07
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jsem na PPV od 13.9 a zatím to tu žije každý den tak do 1 v noci, ale jak říkal spolubydla, prý to tu tak bývá každý rok prvních pár týdnů a pak se to (snad) sklidní.

čtv 23 zář 2010 20:01
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Anonymous píše:
Tak o změně kolejí jsem přemýšlel, ale z dispečinku mi odpověděli, že žádně změny zatím nejdou, prý až někdy v říjnu. Můžete poreferovat, jak to na Purkyních chodí, sociálky jsou společné třeba pro celé patro? Tady na listovkách to mám všude hodně daleko. Ještě jsem přemýšlel o PPV, ale tam je výskyt studentů moc velký, takže tam bude asi v noci menší klid.

Takže pokud mohu napsat za Purkyně, tak blok 04 - dole je klid. Nikdo neruší, nikdo netříská, prostě pohodička. Pokud to můžu srovnat s internátem na kterém jsem byl 3 ze 4 roků SŠ, tak je tu snad ještě větší klid. Co se týče sprch, tak jsou společné na patře, ale jsou pěkné. Z žádného místa mého patra to k nim není daleko cca 10m od nejvzdálenějšího pokoje.

čtv 23 zář 2010 21:30
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další