Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 13 lis 2019 10:35

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Študent zo Slovenska ( prvák ) - Inkaso - Ubytovanie 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
boh vie akym kurzom to prepocitavali ;) (21.42kc/euro snad este ani nebolo, divny kurz) ale toto je celkom dost seriozne kradnutie, ehm...
aktualny kurz je taky ze za 69euro mate 1700kc :) (dneska som prevadzala csob sk -> cz)
a jak moc sa chceju nabalit na poplatkoch :) zvykajte si ze KaM nie su vzdy uplne ferovy podnik :)

pon 26 črc 2010 16:05
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Přeposílám odpověď z KaM:
Citace:
Dobrý den,

pokud banka nevede možnost uvést VS na svolení k inkasu, pak ho neuvádějte, potvrzení zaslané jako "screen" z internetového bankovnictví je dostačující.

S pozdravem
Jana Michalová,
oddělení ubytování studentů

úte 27 črc 2010 08:54
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Co treba na zalozenie Konsta Plus v CSOB :

Podmínky poskytnutí

Konto si můžete založit, jste-li starší 15 let. Stačí předložit:

* občan ČR – občanský průkaz,
* cizinec – cestovní doklad (příp. další doklady podle požadavku ČSOB),
* od 19 let věku navíc potvrzení/doklad o studiu na střední, vyšší odborné nebo vysoké š

Ake su to tie dalsie doklady podla poziadaviek CSOB, to mi nestaci obciansky?Pas nemam ziadny. Ak budu velmi naliehat mam este vodicak a rodny list :) Zislo by sa mi to vediet, zajtra idem asi do Brna a nerad by som zbytocne a nazlosteny odchadzal z CSOB.

úte 27 črc 2010 15:48
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
stačí OP :) a to potvrdenie o štúdiu

úte 27 črc 2010 16:16
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ja som myslim v csob na studentksy este ukazovala aj vodicak (alebo uz som mozno vtedy mala aj isic, neviem teraz). ale chceli druhy doklad

úte 27 črc 2010 17:38
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Po mně chtěli taky dva doklady,...

hlavně nezapomeň mít platnou občanku!

úte 27 črc 2010 20:19
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no momentalne som v zahranici tak nieje mozne dobehnut do brna resp. niekam do ceska si zalozit ucet tak sa chcem spytat ci to bude mozne spravit tak ze tam teraz hodim cesky ucet znameho a s nim podpisem zmluvu a potom dam z toho uctu aj povolenie k inkasu a ked uz budem mat konecne svoj tak si ho pojdem na studijni odd. (alebo proste tam niekam) zmenit

stř 28 črc 2010 13:51
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
v tom nie je problém KaM netrápi, čo za číslo tam je. chcú prachy :D niekde to tu bolo aj písané, že to tak ide

čtv 29 črc 2010 18:05
Odpovědět s citací
Příspěvek ach tie ucty
teraz by som chcel vediet ze co ma vide lacnejsie idem tam za vami ako prvak teraz ci si mam spravit vylet do CR na zalozenie uctu alebo im poslem povolenie k inkasu zo SR uctu s nim podpisem zmluvu a potom ked tam budem si zalozim cr ucet a informacie zmenim

teraz je otazka kolko krat pouziju inkaso ci viac usetrim ked to necham docasne tak ze by isla len 1-2 platby alebo tym ze si spravim "vylet" do banky

mam take dve podotazky
aky cz mobilny operator sa oplati ked chem volavat domov ?
ta isic karta mi pride domov ci ako ?

čtv 29 črc 2010 23:35
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
keno 10
mobilny operator jednoznacne vodafone divoka karta najlacnejsia na hovory na svk (8.33kc/min)
isic si dost pravdepodobne budes vyzdvihavat na fakulte, zalezi od nej, citaj informacie na strankach skoly

co sa tyka inkasa, tak prve inkaso ti zbehne pravdepodobne az v oktobri 17-20.10 teda, a dovtedy snad si cesky ucet zalozis. inak netusim teda ci sa da z svk uctu dat zvolenie k inkasu v CR, ale tak ked ti to banka dovoli, preco nie (nezabudni na SWIFT kody a podobne sracky). rozhodni sa sam, alebo co ti prvaci poradia...

pát 30 črc 2010 11:04
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
to inkaso zo slovenskej banky pravdepodobne nieje mozne, ked som ja pisal mojej tete do banky (CSOB SK) ze ci sa to da, tak mi odpisala ze sa spyta na ustredi, lebo sa s inkasnym prikazom do zahranicia nestretla este, tak ked napise tak dam vediet

pát 30 črc 2010 11:21
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Co treba na svoleni k inkasu? Len ucet na ktory sa budu peniaze strhavat? Cize asi ten, na ktory sme platili aj tu jistinu, ten ucet koleji a menz.

pát 30 črc 2010 12:02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Takze, uz mam tieto serepeticky za sebou, tak sa podelim...
"Jak sel Tomika vybavovat do CSOB na Slovensku"

1. Dovalim do banky
2. Poviem, ze si chcem zalozit studentsky ucet
3. Teta (skorej slecna :) po mne chcela OP+nejaky iny doklad (vodicak, karticku poistenca a tak.)+potvrdenie o prijati na VS (mame 3 zo zapisu)
4. Slecna bude chvilku pobehovat, potom prinese papier aby ste jej podpisali suhlas s kopirovanim svojich udajov.
5. Slecna zacne cosi dubkat do pocitaca
6. Chvilka cakania a uz podpisujem zmluvu, podpisovy vzor
7. Slecna hovori, ze za 10 dni mam dojst kvoli karte a Internet bankingu, dalej spomina ze musi byt najmenej 7E zaciatocny vklad do tych 10 dni.
8. Odchadzam, byebye

"Ako isiel Tomika vybavovat do CSOB v Cechach"

1. Dovalim do banky
2. Poviem, ze si chcem zalozit studentsky ucet
3. Teta (teraz uz fakt pani :) po mne chcela OP+potvrdenie o prijati na VS (mame uz len 2 zo zapisu). (ziadny iny doklad v cechach nepotrebuju..)
4. Pani bude chvilku pobehovat, potom prinese papier aby ste jej podpisali suhlas s kopirovanim svojich udajov.
5. Pani zacne cosi dubkat do pocitaca
6. Chvilka cakania a uz podpisujem zmluvu, podpisovy vzor.
7. Pani hovori, ze za 14 dni mam dojst kvoli karte, zase treba 200CZK zaciatocny vklad
8. Pani mi zabali manual k bankovemu uctu, kde su pristupove kody na Internet Banking, vysvetli mi ako zadat povolenie k inkasu.
9. Odchadzam, byebye

Takze asi tak... nie je to narocne, ale treba pocitat s tym ze do bank treba ist 2x, zalozenie uctu a potom nasledne pre kartu.

ned 01 srp 2010 21:20
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ja len dodam ze ked uz ste v CSOB-cke CZ, tak si rovno dajte spravit svolenie k inkasu, daju vam rovno aj doklad a mozete ho hodit tetuske na DUS, ked uz ste v tom brne (ako slovakom vam to odporucam v brne, lebo budete muset po platobnu kartu na pobocku ).... (a o 3 roky zase, mna to caka teraz :D)
jo a cim skorej pojdete do banky tym lepsie. na zaciatku roka budu fronty na studentske ucty :)

ned 01 srp 2010 21:35
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak prihodim aj svoje "zazitky" :D
Ucet som zakladal pri poslednej navsteve Brna jak sme boli cela rodina tam kvoli sestrinim promociam.
Zalozenie uctu v pohode, kopec podpisov a srandiciek, stacilo dat OP, ani potvrdenie o skole nechcela zenska :D Kartu som ani nebral lebo zbytocne teraz, staci pred nastupom na kolej zaziadat cez eBanking.
Co sa inkasa tyka, tak to som najprv spravil cez net lebo v dobe ked som bol v Brne som este nemal intrak a ani ma to nenapadlo. Cize, najprv som si teda nastavil to zvolenie a az potom mi doslo, ze tam treba aj ten var.symbol, tak som skocil este do pobocky CSOB u nas v KE, ci mi to nemozu oni spravit, no neda sa, takze sa pisal mail na DUS, ze ci je ten VS fakt potrebny, no a samozrejme nie je, cize som poslal screen a bolo vymalovane :D Trochu d***l som bol tiez z toho vsetkeho, rozumiem perfektne po cesky aj chapem, ale ich som miestami nechapal :D

ned 01 srp 2010 21:59
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další