Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 19 lis 2019 05:44

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 "Život na Purkyňkách" 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek "Život na Purkyňkách"
dúfam, že som túto tému umiestnil správne :)

Ako je to so "spoločenským žitím" na Purkyňkách? Nvm, s chalanmi tam sme (bývame v bloku B02) síce len tretí týždeň, ale zatiaľ som si nevšimol, žeby to tam nejak žilo :D celé dni úplné ticho, ľudí skoro nestretávam (a keď stretnem, tak majú problém odzdraviť...), žiadne "chodbovice", najväčšiu koncentráciu ľudí za týždeň vidím akurát tak na futbalovom ihrisku :D ... to sa všetci učia? alebo sú tam len informatici, čo sedia celé dni za PC? :D

Prváci z B02 alebo B04 ozvite sa...mohli by sme dať nejakú chodbovicu :)

sob 10 říj 2009 13:26
Hrozně ukecanej
Hrozně ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jenom taková vsuvka: když už máš potřebu pořádat nějaký takový akce, tak ber i ohled na lidi co tam taky bydlí a chtějí spát... sem jeden čas bydlel na kolejích a když sem měl vstávat do školy na 7:00 a nějací aktivisti měli potřebu si ve 2:00 ráno udělat na chodbě akci, tak sem radost neměl :roll: :wink: řekl bych, že je lepší jít zapařit do nějakýho klubu nebo hospody, kde se můžeš bavit bez omezení a zároveň nikoho nebudeš obtěžovat.

sob 10 říj 2009 14:43
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
a keby to je od 18:00 do 20:00? :D ...tak aj v areali sa da alebo hocikde inde :)

sob 10 říj 2009 14:47
Hrozně ukecanej
Hrozně ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
tak s tím problém nemám :) sem to chápal tak, že chceš nějakou noční akci :)

sob 10 říj 2009 14:57
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No jo... Ja som mal tú možnosť bývať pár dní na Štúraku v Bratislave (oproti tomu čo máte tu v Brne je to zrúcanina :D) a tam prakticky každý večer, celú noc niečo kričalo, spievalo, búchalo... Jednoducho, ticho tam bolo len počas školy. Zato tu na PPV je príjemné ticho... No, niekedy sa mi zdá, že na celom poschodí býva dokopy 10 ľudí, ale je to lepšie ako by som sa nemal vedieť vyspať.

ned 11 říj 2009 12:26
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Priznám sa, že keď som ako prvák prišiel na A03, tak ma to ticho tiež prekvapilo. Ale príjemne :-D. Mne totiž na PPV to ticho práve vyhovuje, nechcel by som aby mi stále ktosi cudzí lozil do izby. Alebo vykrikoval po chodbách a tak. V podstate tu bývam ako na hoteli, takže ja som spokojný :-). A keď chcem byť s kamošmi tak ideme do Y, T alebo do mesta...

Celkovo ma tiež príjemne prekvapilo zariadenie a čistota týchto kolejí (Mám skúsenosť s PPV - A03, A05 1. a teraz 9. poschodie). Väčšinou nič nie je zničené ani popísané. No a kde som teraz tak to sa pomaly môže porovnávať s hotelovou izbou na A02. 100% spokojnosť. Za tie peniaze to stojí.

ned 11 říj 2009 14:20
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No na B05 to tenhle týden docela žilo. Někdy v týdnu asi 20 lidí v plavkách obsadilo sprchu a hrálo tam vodní fotbálek, řev na celý patro i přes dvoje zavřený dvéře.

Voda zatopila i spojovačku mezi sprchami a záchody, jen divu, že to nevyteklo na chodbu a do dalších pokojů.

Myslim, že to snad ani nikdo nenahlásil. Já byl ubezpečen, že to pak uklidí, tak jsem to neřešil. Ale přiznám se, kdybych se měl učit na příští den, tak je bez milosti hned napráskám.

Vrátná tam přišla, až když se uklízelo, takže zmerčila jen pár lidí. Mám informace, že byla nějaká napomenutí. To jestli z toho byly nějaké tvrdší postihy, zatím nevím, ale je to dost možné. Malbu zhyzdili pěkně.

Prý něco podobného tu bylo i minulý rok.

sob 13 bře 2010 22:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ]