Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 19 led 2020 00:22

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Přijímačky 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Přijímačky
Ahoj, píšu první příspěvek zde, to je hrozný, tak schválně jestli se dočkám také první odpovědi :wink:
Jsem druhym rokem na architektuře CVUT, ale nebavi me to a zkousim se poohlizet po necem jinem. Napadla mě tahle fakulta, konkrétně atelier grafiky se zaměřením na kresbu (ale zajímavého je to více...). Myslím že by mě to bavilo, ale přijímací řízení je asi pěkně drsný, co? :roll: a vybere si ze všech talentů pár nejnejnejtalentovanějších a nejvymakanějších....
Ráda bych se dozvěděla bližší informace, abych o tom mohla uvažovat nebo to nechat bejt. Kolik lidí cca berou na 1 atelier? jaky je procento uspěšnosti, co je dobrý předkládat za domácí práce, co konkrétně se tvoří na talentovkách, co požadujou (sam talent asi nestačí 8) ), co se děje u pohovoru... Jsem četla že se mluví o náký z 5ti otázek, můžete mi k tomu říct něco bližšího? :) Prostě cokoliv.
Díky, Mája

stř 19 říj 2005 09:20
Odpovědět s citací
Příspěvek projekt pod carou
Ahoj,

chtela bych upozornit na projekt Pod carou, kazdoroční výstavou, umožňující prezentaci svých děl talentovaným uchazečům nepřijatých na vysoké umělecké školy. Vernisáž se koná vždy v termínu před následujícím přijímacím řízením (letos to bude 17. ledna 2007) a jsou na ni pozváni mimo jiné i profesoři daných ateliérů.

Více info zde: http://www.inter-art.cz/news.php?article=24

Třeba ti to trochu pomůže :wink:

ned 19 lis 2006 22:41
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ]