VUTRoom
http://student.vutbr.cz/forum/

Nový administratór fóra - Curuj
http://student.vutbr.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=7392
Stránka 1 z 1

Autor:  Jurij [ čtv 10 črc 2014 18:24 ]
Předmět příspěvku:  Nový administratór fóra - Curuj

Vážení čtenáři VUT fóra,

nastal čas, abych předal štafetu zase dál. Školu jsem úspěšně ukončil již minulý rok. Pokračoval jsem sice ještě dál na doktorské studium, ale času mám vzhledem k zaměstnání a jiným aktivitám podstatně méně. Myslím si, že fórum by mělo zůstat v rukou klasických studentů.

Mým nástupcem je Curuj - Juraj Kurpel - student prvního ročníku inženýrského studia na FAST. Momentálně je zde na fóru jedním z nejaktivnějších lidí a je tu již nějaký pátek moderátor, takže je to dle mého názoru jednoznačná volba. Rovněž jsem rád, že to bude opět člověk jiné fakulty - není to fórum jedné fakulty, ale je zde rozvíjena spolupráce studentů z celé školy (FEKT -> FSI -> FIT -> FAST; o portál se stará člověk z FEKTu).

Přeji Jurajovi hodně štěstí :) !

----

Na závěr bych rád shrnul, kam se fórum podařilo posunout.

  • V první řadě byla provedena migrace fóra ze starého systému phpBB2 na nový phpBB3, což byl můj hlavní cíl. Nový systém přinesl řadu výhod (velké množství pluginů, funkční vyhledávání, hierarchie sekcí, možnost nahlášení příspěvků, lepší správa, ...).
  • Dále bylo navázáno na tutoriály, s kterými začala Moonny. Byly vytvořeny seznamy kladených dotazů ([1], [2], [3]).
  • Poslední věcí bylo zvýšení spolupráce s SPS. Juraj Jakubík předělal studentský portál, který je nyní lépe propojený s fórem.

Co se týče budoucnosti fóra (a portálu), nechci tu dávat žádné návrhy a vymezovat cíle. Byl bych pouze rád, kdyby sem nadále chodili lidé různých fakult a vedli se tu zajímavé diskuse. Bylo by skvělé, kdyby se podařilo zapojit i další spolky (ne pouze SPS z FEKTu).

Díky všem, co se mnou spolupracovali!

Autor:  Curuj [ čtv 10 črc 2014 18:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nový administratór fóra - Curuj

Ďakujem, budem sa snažiť o rozvoj portálu, hlavne ked už je tu všetko tak pekne prerobené, moderné :)
Dúfam že členov fóra nesklamem, budem sa snažiť

Autor:  warmy [ čtv 10 črc 2014 22:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nový administratór fóra - Curuj

Gratuluju a preju hodne zdaru. Jurij tady pekne shrnul, co se za jeho obdobi povedlo, mas i ty nejakoi predstavu, kam bys chtel forum posunout?

Autor:  Curuj [ pát 11 črc 2014 08:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nový administratór fóra - Curuj

rád by som to tu oživil. bude ale ťažké konkurovať FB

Autor:  Jurij [ pát 11 črc 2014 09:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nový administratór fóra - Curuj

Je to škoda, že lidé používají více Facebook. Tímto stylem celkem upadalo i naše fakultní fórum. Přitom mi přijde, že na FB jsou informace strašně nepřehledné, rychle zapadnou pod tunou dalších příspěvků a pořádně se tam nedá hledat. No jo, lidé se raději znova zeptají na již 20x položený dotaz než aby chvíli hledali :) ... Budeš mít co dělat, aby se lidi podařilo přetáhnout zase sem. Ale věřím, že se zadaří :) .

Autor:  PavelL [ pát 11 črc 2014 14:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nový administratór fóra - Curuj

Doba se změnila, Facebook se porazit nepodaří a je to škoda. Na ICQ, Jabberu, IRC potkávám zlomek lidí, co dříve. Třeba spolužáci ze střední tam byli pořád, nyní takto vídám dva.
Většina lidí je nyní na fb jen ve skupině ve svém ročníku, informace nejen zapadají a jsou špatně dohledatelné, ale pro další generaci jsou zcela zapovězené :-) Takže jsme odsouzeni v každém roce znovuvynalézat kolo, ať žijí moderní sociální sítě!

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/