Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 19 lis 2019 06:58

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Nabídka pizz na kolejní 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Díky za upozornění na hrubku, již jsem to opravil.

Ohledně těch 65,- pro nechápavé jedince - samozřejmě uvažuji cenu jídla v menzách bez dotace.

Buďto jsi učitel češtiny nebo pizzař v Mozzarelle, který nemá ponětí o těchto stránkách http://denbezmenz.webhop.info/, které jsou jen vyvrcholením nespokojenosti nás studentů se službami, které menzy poskytují.

P.S. Místo menzy jsem v životě nešel do restaurace.

sob 01 bře 2008 15:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Chtel bych mit vase problemy... Resit to ze jedna pizza ja na nekoho moc paliva a at tam nedavaj seminka a feferonky, ktere se nadaji spapat.... :) podle me je tak akorat a doufam ze kvuli temto kecum to nezmani... mate tam 20 jinych tak se neserte do te jedine normalni a zerte si cokoliv jineho

pát 07 bře 2008 10:02
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
panove klidek :)

oba mate pravdu. Nabidka je siroka, da se jist kde co, na druhou stranu kvalita casto klesa a zdokonalovat je dycky co.
ted to ovsem neni o seminkach ani syru, ale koblihu za 65Kc a zaruseni moznosti se k veci vyjadrovat. Nastesti mame svoje fora kde se muzeme porad svobodne bavit, ale to co stalo s ipkamem uz myslim si .. "neni sranda" ...

nejdriv nam tvrdi jak chcou prostrednictvim toho vsecko zlepsovat, ale na navrhy te posilaji za provozni (budiz) , nebo neodpovi, nebo odpovi na neco jineho.. a kdyz uz sme si toho zacli hodne vsimat, tak to jednoduse zrusi. .. Maji strach, delaji chyby a snazi se studentiky oblbnout, zmast nebo nevim co....

pát 07 bře 2008 21:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Pikantni pizza
Kulich píše:
No ja nevim, pikantni je nejlepsi a zda se mi malo paliva, klidne bych pridal. Skoda ze je tam jenom jeden kozi roh :( Takze at nikoho nenapadne psat o to aby pikantni byla mene pikantni! Od toho tady prece je :-D MNAM MNAM

Souhlasim... Ve většině případů bych tuhle pizzu přejmenoval spíše na lehce kořeněnou. O pikantní mám poněkud jinačí představu. Pokud se někomu zdá příliš "ostrá" tak ať si ji jednoduše nekupuje. Od toho jsou tu i jiné.

ned 16 bře 2008 19:48
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pikantní je super, ale občas potřebuje trochu dopepřit, aby to bylo to pravý.. :-)

pát 21 bře 2008 13:45
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Anonymous píše:

Nejdřív
Citace:
Resit to ze jedna pizza ja na nekoho moc paliva a at tam nedavaj seminka a feferonky, ktere se nadaji spapat.

a pak
Citace:
doufam ze kvuli temto kecum to nezmani... mate tam 20 jinych tak se neserte do te jedine normalni a zerte si cokoliv jineho

Přeloženo: Nejdřív udělám machra, že jsem silně nad věcí a pak se ztrapním tím, že to řeším stejně jako ostatní.

pát 21 bře 2008 14:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2