Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 19 lis 2019 05:39

Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 
 Karta stravnika 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Karta stravnika
Zdravim,

je tu nekdo, kdo nevyuziva kartu stravnika do Menzy jidelen v Kr. Poli a prenechal by ji za financni kompenzaci nekomu, kdo by ji naplno vyuzil, napriklad mne...?

úte 01 lis 2011 16:34
Hrozně ukecanej
Hrozně ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Vtipnou kaši v menze nevaří, mimoto ta karta je zároveň studentský průkaz, kterej všichni studenti potřebují.
------
Nevlastnění karty není překážkou ke stravování v menze, jen je to jídlo dražší.

úte 01 lis 2011 19:47
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
možná kolega Pavel myslel stravovací kartu do menz MUNI! Tak bych hnedka z něho nedělal nevědomého. Jen svůj dotaz položil špatně.

Ale stejně nevěřím že by byla možná k přenechání většina karet tohoto typu je nepřenosných na jméno. A to je díky tomu, že se zde jedná o peníze vlastníka.

Tím bych to asi zakončil :)

http://www.emailing.cz/registrace.php

úte 01 lis 2011 20:46
Profil ICQ
Hrozně ukecanej
Hrozně ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ypsilonx: Já myslím, že sem takové dotazy ani nepatří. Ptát se o kartě MUNI na foru VUT je nesmysl.

stř 02 lis 2011 02:29
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
mattoni: máš pravdu co se týče MUNI to sem nepatří!

stř 02 lis 2011 11:39
Profil ICQ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
a mozno sa nejdena vobec o kartu MUNI ale o VUT kartu.. uzivatel co sa pytal uz nemusi byt student z coho vypliva ze v menzach musi platit plnu sumu za jedlo,keby si vsak zohnal kartu studenta VUT tak by platil studenske sumy ktore su o polovicu mensie... ale nevidim to realne ze by niekto chcel predat svoj preukaz studenta ..

stř 02 lis 2011 11:58
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jak jsem psal podle mě ani ty karty nejsou přenosné -> nemůžeš prodat kartu která je psána na tvé jméno s nějakým účtem na kterém jsou peníze

stř 02 lis 2011 12:02
Profil ICQ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
oficialne nemozes, ale teoreticky keby mu niekto preda svoju kartu tak na to nemusi nikto ani prist v menze, ved peniaze na kartu sa daju dobit pri pokladni a mne osobne sa este nestalo ze by teta za pokladnou porovnavala foto na karte so mnou, proste prilozis a hotovo.... ale samozrejme nechcem navadzat na ziadne zle praktiky nikoho....

stř 02 lis 2011 12:16
Odpovědět s citací
Příspěvek 
chipp12 píše:
oficialne nemozes, ale teoreticky keby mu niekto preda svoju kartu tak na to nemusi nikto ani prist v menze, ved peniaze na kartu sa daju dobit pri pokladni a mne osobne sa este nestalo ze by teta za pokladnou porovnavala foto na karte so mnou, proste prilozis a hotovo.... ale samozrejme nechcem navadzat na ziadne zle praktiky nikoho....

Ano, jednalo se mi o tu kartu pro levnejsi nakup obedu... nevidim na tom nic spatneho, pokud ji dotycny nevyuziva - penize na kartu budu pochopitelne dobijet ja.

"teta za pokladnou" +1 :D

stř 02 lis 2011 15:36
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pavel S. píše:
chipp12 píše:

Ano, jednalo se mi o tu kartu pro levnejsi nakup obedu... nevidim na tom nic spatneho, pokud ji dotycny nevyuziva - penize na kartu budu pochopitelne dobijet ja.

"teta za pokladnou" +1 :D

Pokud nejsi student, tak na jídlo za dotovanou cenu nemáš nárok. Čili já na tom teda špatného vidím dost.

stř 02 lis 2011 16:05
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
souhlasím s tím že pokud člověk není student nemá nárok na dotovanou stravu, ale opět a zase tvrdím že přenos karty na jinou osobu není moc lege artis -> když ji dotyčný ztratí nebo něco tak se vrací majiteli a pak vnikají zbytečné komplikace

stř 02 lis 2011 16:09
Profil ICQ
Hrozně ukecanej
Hrozně ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pavel S.: Tu kartu Ti nikdo nedá.

-----
Uzamkněte někdo tohle vlákno neb to tu dle mě nemá co dělat a jakákoliv debata na toto téma nemá smysl.

stř 02 lis 2011 16:17
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 12 ]