Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 19 lis 2019 06:31

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 Polivky 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Polivky
Kdyz jsem sel v patek na obed tak byla vyborna polivka (hrstkova). Dali ji jako cerstvou asi hodinu pred zavirackou(to nemuzou rozdat - hodinu a jeste v patek, kdy tam nikdo neni). V pondeli jdu na obed a byla ta sama polivka, tak jsem si ji dal znovu (pac ji mam fakt rad). Ale ona byla ZKYSNUTA. Je toto mozny??? Mel jsem jim chut ji vylit na hlavu. Je vubec mozny aby davali jednu púolivku dvakrat??

pát 24 bře 2006 11:33
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no tak to fakt nevim :( nikdy jsem s obědy neměl problémy akoraát na základce kdy nám dali k řízku nedovařené brambory....ale co chodím na obědy (chodím na Q, občas maruška a na stavebku) tady na vysoké tak jsem žádné problémy neměl. Takže to je možná náhoda?

ned 26 bře 2006 21:52
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
:D Jestli čas od času zajdeš k Marušce, tak se nedivím, že nepoznáš zkyslou polévku. Ovšem z vážného hlediska by se to mělo řešit, protože potraviny by se asi neměly tak dlouho skladovat, zvlášť takové, které jsou už jednou uvařené. Sám tomu nerozumím, ale prošlé potraviny nechci.
Někdy mě moc nenadchne, když potkám stejnou polévku za dva dny na jiném místě. Ale co se dá dělat.

pát 15 pro 2006 20:58
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
chutná vam postmix z jidelny kolejní ? mě přijde nějaky divny...

sob 16 pro 2006 16:13
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Je v něm moc cítit soda:). Jediný, ve kterým to není poznat, je Cola:). V pátek jsem si dala broskvový postmix a sodu jsem měla v krku ještě do večera :? :D

"Do noci zazářil květ granátů, tisíce blesků náhle vzplálo. Virtuos Ďábel hraje sonátu, samo peklo se pousmálo. Do noci rozkvetl květ ohnivej a burácí jak jícen sopky. Ach jen se na tu krásu podívej, jak ten květ padá na dno hrobky..." (J. Suchý)

FSI

sob 16 pro 2006 16:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
To já jsem si dal kdysi na Veveří citronovou a asi jim nějak došla příchut tak mi to načepovalo čistou vodu z bublinkama :lol:

Projdu, či neprojdu?
http://s2.bitefight.cz/c.php?uid=17422

ned 17 pro 2006 12:36
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nejlepší ovšem je, když takhle dojde příchuť u Spritu v McD. Jelikož je Sprite akčně průhledný, tak rozdíl s a bez příchutě nepoznáš a prodáš sodu :lol:

"Do noci zazářil květ granátů, tisíce blesků náhle vzplálo. Virtuos Ďábel hraje sonátu, samo peklo se pousmálo. Do noci rozkvetl květ ohnivej a burácí jak jícen sopky. Ach jen se na tu krásu podívej, jak ten květ padá na dno hrobky..." (J. Suchý)

FSI

ned 17 pro 2006 12:38
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
kaatia píše:
Je v něm moc cítit soda:). Jediný, ve kterým to není poznat, je Cola:). V pátek jsem si dala broskvový postmix a sodu jsem měla v krku ještě do večera :? :D

přesně hnus :(

ned 17 pro 2006 19:47
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Polivky
SuperFly píše:
byla ZKYSNUTA. Je vubec mozny aby davali jednu púolivku dvakrat??

možný to je tak na druhej den, ale tohle je fakt hustý, to bych řešil rovnou přes ipkam, tady se o tom dozví tak pár studentů, milicia by s nima už zatočil 8) .

jinak já si polívku nedávám, radši si řeknu o víc knedlíků, ty ukrajinky jsou docela dávačky :lol:

stř 04 dub 2007 23:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Polivky
SuperFly píše:
Kdyz jsem sel v patek na obed tak byla vyborna polivka (hrstkova). Dali ji jako cerstvou asi hodinu pred zavirackou(to nemuzou rozdat - hodinu a jeste v patek, kdy tam nikdo neni). V pondeli jdu na obed a byla ta sama polivka, tak jsem si ji dal znovu (pac ji mam fakt rad). Ale ona byla ZKYSNUTA. Je toto mozny??? Mel jsem jim chut ji vylit na hlavu. Je vubec mozny aby davali jednu púolivku dvakrat??

tak to byt tebou tak bych sel zatim kuchrem a vylil mu to do tvare at vi co to je za dobrotku :lol: ...Rikam kazdy den chodit s vahou a s jídlem na rozbor..okamzite by je zavreli ... :!:

(student FEKT)

stř 12 bře 2008 22:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ]