Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 17 zář 2019 12:28

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Topení 
Autor Zpráva
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no zkoušeli jsme to ale topení je ve stěně a ještě jde teplo ze suterénu kde vedou trubky atd... je to humus ani to nedovíratelné okno to nestíhá odvětrávat a ještě velký gól je když si začne spolubydla na vařiči vařit :D

http://www.emailing.cz/registrace.php

pon 24 říj 2011 11:56
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ypsilonx
Malé koše v kuchyňkách jsou zcela záměrně - oni jsou totiž studenti tak vynalézaví, že místo aby vynesli svůj odpaďák dolů do popelnice, tak raději nacpou odpad do košů v kuchyňce, aby to za ně udělala uklízečka.

pon 24 říj 2011 13:02
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Podle mě kdybych měl být takový hajzl, tak tam ten pytel hodím i vedle koše! Ale protože takový nejsem, tak si ho vynáším. Nechápu třeba proč se to nevyřeší nějakým paterním svozem hodit do nějaké místnůstky na patře pár popelnic a uklízečka ji každý den vynese. Podle mě je to normální služba na kolejích. Příjde hodně na palici abych kvuli 20l kyblíku chodil každý den 100m k popelnici.
No je toho více co bych měl k službám na kolejích jako je další věc -> kýbl, smeták a hadra na podlahu proč se to půjčuje na vrátnici? Mít na každém patře jednu tuto sadu tak baba na vrátnici má klid a já nemusím chodit s těmito blbostmi po celé koleji.

No nezměním to, ale příjde mi to zvláštní, rozhodně zvyknu si. Co mi zbývá za ty prachy že?

pon 24 říj 2011 14:40
Profil ICQ
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Na Palačáku máme na pokojích veškeré vybavení na úklid :-)
Co se týče odpadků, tak se začíná rozmáhat nechávání odpaků u cizích pokjojů.. bývají tam pak vtipné komentáře.

pon 24 říj 2011 15:10
Profil ICQ
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak něco podobného jsme zkusili se spolubydlícím a ráno jsme našli na dveřích máslo v poněkud rozmazaném stavu. Taková škoda másla, když stojí tolik peněz. :D

pon 07 lis 2011 16:44
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ked len maslo... už boli aj horšie prípady :D

pon 07 lis 2011 16:45
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jsem rád že mě ty horší případy nepotkaly ještě :D ale vůbec bych se nedivil kdyby se už někdo na kolejích opravdu nasral :)

pon 07 lis 2011 16:51
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
kýbl, smeták a hadra na podlahu proč se to půjčuje na vrátnici?

To bude asi nějaká listovková specialita, na PPV i na Purkyních minimálně koště bývalo.

Příjde hodně na palici abych kvuli 20l kyblíku chodil každý den 100m k popelnici.

Seš budoucí inženýr, musíš u toho trochu myslet. Ber sebou pytel s odpadky když jdeš do školy, vyhoď ho cestou a máš vyřešeno. Nehledě na to, že chvilka čerstvého vzduchu neuškodí.
Jinak pomáhá taky třídění odpadu, akutně stačí vynášet bioodpad, petlahve počkají (v některých případach na konec semestru).

uklízečka ji každý den vynese.
Uklízečku musí někdo zaplatit a světe div se, projeví se to v kolejném. Ostatně, kdyby bylo po mém, zpoplatním použití kuchyněk, nebo zavedu nějakou evidenci jejich používání. Když vidím, jak ji po čuňatech celou uklízečka drhne, tak si říkám, že něco je špatně.

Ostatně, já osobně bych jednoznačně hlasoval pro elektroměry a vodoměry na pokojích.

úte 08 lis 2011 08:23
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
S tím náčiním je to pošahané. Postavené na hlavu.

Odpadky třídím a beru je vždycky když někam jdu ale asi si nebyl na listovkách protože popelnice jsou zrovna tak blbě, že stejně minimálně 20m jdeš chodbou, kde to už jenom zapáchá odpadky.

A jinak s těmi elektroměry atd... no tak to je teda už úplně na hlavu. to by měla být potom zavedena nějaká taxa za ubytko a pak něco jako u bytových jednotek doplácení nebo vracení přeplatků atd... to je pro ně zbytečné, jsou evidování u dodavatelů energií jako velkoodběratelé a ti mají nějakou taxu, takže tam by to byl pro ně tunel na prachy.

A navíc by potom lidi více vyhledávali priváty, protože podmínky na kolejích jsou horší a platební by tímto byly také horší.

úte 08 lis 2011 13:01
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no tak to je teda už úplně na hlavu. to by měla být potom zavedena nějaká taxa za ubytko a pak něco jako u bytových jednotek doplácení nebo vracení přeplatků atd... to je pro ně zbytečné, jsou evidování u dodavatelů energií jako velkoodběratelé a ti mají nějakou taxu, takže tam by to byl pro ně tunel na prachy.

Ale né. Proč do toho pleteš distributora elektřiny? Byl by osazen vodoměr a elektroměr - podružný, nikoli fakturační. Nejlépe nějaké s dálkovým odečtem, ale stačily by obyčejné, které by odečetla pokojská při odubytování a peníze za energie by se ti započetly do kolejného. Cena kolejného by se skládala z položek pevná sazba+elektřina+voda.

A navíc by potom lidi více vyhledávali priváty, protože podmínky na kolejích jsou horší a platební by tímto byly také horší.

Proč myslíš? Spousta lidí na kolejích by uvítala, že nemusí platit za ty, kteří chladí sud s pívem pod tekoucí sprchou, nebo kteří provozují ve skříni pěstírnu travky, kteří nikdy nezhasínají a kteří se hodinu sprchují.

úte 08 lis 2011 14:38
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tyhle nadměrné odběry elektřiny každého jen otravují. Já bych všechny ty homeboxy a growshopy zakázal. Obrázek

:smt071 :weedman: :smt072

úte 08 lis 2011 20:12
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No nevím, co jsem zaslechl, tak se na to dá přijít. Nedávno jsem slyšel zprávu že kontrolovaly patrový odběr a ten se u jednoho nadměrně lišil, tak jeli kontrolu po pokojích a odhalili borce co pěstovali travku.

stř 09 lis 2011 12:37
Profil ICQ
feldkurát
feldkurát

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Podle mě je lepší pít ředěný ethanol s příchutěmi. Platíš jako správnej vlastenec daně a nemusíš se otravovat s ňákým zahradničením. :partyman:

stř 09 lis 2011 23:14
Profil YIM
Hrozně ukecanej
Hrozně ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Placení daní jako znak vlastenectví, to jsou věci.... Zjisti si, kolik budeš celkově odevzdávat ze svého platu státu na daních, až dostuduješ a už tak nadšenej nebudeš :)

stř 09 lis 2011 23:36
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Aspoň ví že to jde na dobré věci :D díky němu vlastně stavíme drahé dálnice atd...

čtv 10 lis 2011 13:13
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další