Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 22 zář 2019 10:09

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Topení 
Autor Zpráva
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek Topení
Zajimalo by mě kdy KAM pochopi že když nedotapi tak prodělavaji. existuje spoustu lidi kteři si přitapi elektřinou. ja bohužel mezi ně nepatřim a tak si musim jako ted pustit horkou sprchu a vytapět... ekologie jak prase že ? bohužel rohovy pokuj na nezateplenem bloku je mazec...

pon 29 led 2007 23:20
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jo kamarade to mi povidej, jeste k tomu pripis profukujici okna a muzes mit oba radiatory naplno a stejne je to k hovnu

úte 30 led 2007 21:40
Profil ICQ
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
A co teprv okno, co nejde zavřít :lol:

úte 05 čer 2007 11:08
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
tak nevim jestli je lepsi nedotapeni nebo vecne pretapeni a nasledne vetrani. ekonomie + ekologie jak blazen

úte 05 čer 2007 13:24
Profil ICQ
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
A ty ses už na kolejích setkal s přetápěním :shock: Stačí, kdyby teplotu zvýšili tak o 2 stupně, nemají topit na 30... Mě teda zima byla, celou zimu, takže jsem si přitápěla něčím jako elektrickým přímotopem... jen je to malé jak větrák a dělá to spoustu hluku.

stř 06 čer 2007 18:59
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no jasne, na purkynich, topili celou zimu jak o dusu, i kdyz zima teda byla tepla, nebylo tak moc treba. ale topili i na jare, kdyz bylo pres 20 stupnu, teplo salalo i z ostatnich mistnosti a radiator je tak stary ze nesel zastavit. A jestli nezemreli, tak topi dodnes. slava purkynim :)

čtv 07 čer 2007 13:10
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Na co to řešit tak složitě a draze, když stačí nechat jet nonstop kompy a máš víc tepla, než radiátory na celém patře (vestavěné - listovky) :lol: Btw: navíc to má přínos i pro uživatele kolejnetu a DC :roll: No a přes den můžeš topit lampičkama, taková 150 W žárovka se nezdá a když to vynásobíš 4, taky dobrý výkon... A hlavně nehlučný

ned 01 črc 2007 10:03
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jo ale na to musíš mít PC a nejlépe s celeronem, já se svým noteboočkem si nezahřeju ani ruce... :roll:

ned 01 črc 2007 13:51
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
:lol: a co teprve ti co mají jen PDAčko. Každopáně na Purkyních jsou pokoje, kde trubka vede někde u stropu a lidi tam musej větrat i v těch největších mrazech.

úte 10 črc 2007 19:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek ...
Téma už je trochu starší, ale nechtělo se mi vytvářet nové..... Taky je vám taková zima na kolejích ? Teda spíše ti, kteří mají dřevěné okna. Jsem na PPV A03 a docela tu mrznu ..... naštěstí jsem si sehnal takové elektrické topení ... ale bojím se to mít dlouhodobě zaplé, pač to má odběr 2000W, tak aby na mě nenaběhli ..... okna profukují jak blázen ... a přijde mi, že topení zapínají tak na půlhoďku denně ... přitom venku je kosa jak :P...

ned 23 říj 2011 15:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ja jsem na purkynich a jeste jsem nezaznamenal naznak zimy :D

ned 23 říj 2011 16:39
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: ...
smajliss píše:
Téma už je trochu starší, ale nechtělo se mi vytvářet nové..... Taky je vám taková zima na kolejích ? Teda spíše ti, kteří mají dřevěné okna. Jsem na PPV A03 a docela tu mrznu ..... naštěstí jsem si sehnal takové elektrické topení ... ale bojím se to mít dlouhodobě zaplé, pač to má odběr 2000W, tak aby na mě nenaběhli ..... okna profukují jak blázen ... a přijde mi, že topení zapínají tak na půlhoďku denně ... přitom venku je kosa jak :P...
odporúčam na zimu prelepiť škáry na niektorom z okien - menej ťahá. a do druhého okna privrieť staré tričko a tak utesniť všetky škáry. tiež som mal ten problém minulý rok. a naviac prefukoval popod dvere, kde bola fúga aj dva centy. takže jedine zapchávať :)

ned 23 říj 2011 18:26
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Na zimu na A03 je ideální koupit tubu transparentního silikonu a okno prostě zalít silikonem. Nic jiného nepomáhá. Ovšem jen jedno okno, aby bylo čím větrat.

Pokud si vzpomínám dobře, tak v nejlepších dobách nám běželo na pokoji zhruba pět vekých počítačů a dva notebooky - termohlavici jsme měli zásadně na nule.......

No a kdo pamatuje Skynet, tak ví, že tam mohli teplem asi zásobovat celé patro....

ned 23 říj 2011 19:06
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jak tak sleduju tento topic, tak jednotlivé koleje se liší v mnoha věcech.

Například Listovky jsou přetopené jako prase. V noci spíme s otevřeným oknem a i tak se ráno probouzím spocený jak *****. Jinak co se týče hluku a jiných stačí jít po chodbě nebo aby moucha chodila po stěně a jde slyšet i v zavřeném pokoji.

A s tou ekologií a ekonimií na kolejích to je jenom ztráta času nad tím přemýšlet.

Navíc inteligence mi někdy uchází u vybavenosti kuchyňky co se týče odpadkového koše -> nechápu jak je možné dát do kuchyňky, kde si min. 5 lidí něco za den uvaří, koš o objemu 20l, což odpovídá jedno balení vajíček, okrájený kedluben, pixla od oleje a sklenice s nějakou omáčkou a balení třeba od špaget a hups už se tam nic nevejde. No prostě "no comment".

http://www.emailing.cz/registrace.php

pon 24 říj 2011 11:06
Profil ICQ
feldkurát
feldkurát

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Divný. Topení nejde zavřít ani kleštěma?? Zadřel se kohout?

pon 24 říj 2011 11:51
Profil YIM
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další