Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 16 zář 2019 14:09

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Bezpečnost na kolejích 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Bezpečnost na kolejích
Dobrý den, jak je to s bezpečností na kolejích?
Jde mi hlavně o krádeže, když spolubydlící bude idiot co nezamyká a mě někdo ukradně notebook :axe: Jsou na pokojích nějaké zamykatelné skříňky nebo jak ?

sob 16 úno 2013 09:36
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Bezpešnost na kolejích
zamykateľné skrinky nie sú, pokiaľ viem. na druhú stranu som ale ešte nepočul o prípade, že by niekto mal tak nezodpovedného spolubydlu

sob 16 úno 2013 09:51
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Nezodpovedneho spolubydlicoho asi ne... ale kazdy rok se neco ukradne. Letos uz taky nekoho vykradli (tusim ze to byl 2x monitor, 3x notebook , vse z jednoho pokoje) ...

sob 16 úno 2013 11:16
Odpovědět s citací
Ono i spolubydlící může být členem loupeživého gangu :( , přitom by stačila pro každého jedna uzamykatelná skříňka

sob 16 úno 2013 12:49
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Bezpečnost na kolejích
Nikdy jsem neslyšel o tom, že by si spolubydlící něco kradli navzájem, ale jak se říká, když něco neznáte, neznamená, že to neexistuje.

Nezamykání částečně řeší koule na dveřích - ty už jsou snad všude (aspoň tedy na PPV a List).

Možná by to byl dobrý námět pro KAM pro rekonstrukce nábytku, snad by to ani nestálo moc peněz.

Pro notebooky nezbývá doporučit takové to poutací lanko, pokud už má někdo velký strach.

Na druhou stranu: bydleli jsme na PPV čtyři roky bez zamykání, ani v noci jsme nezamykali. Běžně stávalo, že jsem ve dne všichni tři spali. Na poličce stála sklenička a v ní cca 4000 korun a pokoj plný výpočetní techniky.
Nikdy se nám nic neztratilo - a to jsme měli zákazníky (na pokoji jsme tiskli - A03/928, kdo pamatuje), kteří běžně přišli, vytiskli si, hodili prachy do skleničky a odešli, zatímco my jsme spali tvrdým odpolením spánkem...
Dneska to ani nechápu...

úte 26 úno 2013 07:53
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Citace:
Nezamykání částečně řeší koule na dveřích - ty už jsou snad všude (aspoň tedy na PPV a List).

Nevím jak na Listovkach ale na PPV koule na vetsine dveri nejsou...

úte 26 úno 2013 18:22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Ano na listech jsou koule na dverich a proto hodne lidi nechava klice z venku v zamku aby si navsteva prece mohla odemkout sama (dat logic). Vetsina kradezi co jsem za ty roky zaznamenal byla zpusobna blbosti obvytel pokoje (nezamcene dvere, otevrene okno, zapomenute klice vzamku), vypacene dvere jsou spise vyjimkou.

úte 23 dub 2013 15:23
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ]