Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 16 zář 2019 14:20

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 prodloužení smlouvy 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek prodloužení smlouvy
Můžu si rezervovat místo na kolejích jen na měsíc nebo dva a potom si popř. smlouvu prodloužit nebo podat novou žádost na jiné koleje, kdybych nenašla lepší(levnější) způsob bydlení? A jde v průběhu bydlení změnit pokoj, kdyby se uvolnil ten levnější? A kdy a jak jde zjistit, zda se uvolnil?

sob 28 črc 2012 10:59
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Koleje sa počas semestra dajú meniť, ked si nájdeš konkrétnu osobu a po dohode to nahlásite na dipsečing. Ja mám Listovky ( Kounicova 48) a chcel by som vymeniť za Manesove alebo PPV. Hmm ak nájhodou kontakt na mňa: m.kakvic@gmail.com

sob 28 črc 2012 16:44
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: prodloužení smlouvy
tet píše:
Můžu si rezervovat místo na kolejích jen na měsíc nebo dva a potom si popř. smlouvu prodloužit nebo podat novou žádost na jiné koleje, kdybych nenašla lepší(levnější) způsob bydlení? A jde v průběhu bydlení změnit pokoj, kdyby se uvolnil ten levnější? A kdy a jak jde zjistit, zda se uvolnil?
s rezerváciou na mesiac, dva, nie som si istý či to ide. teoreticky áno. avšak myslím, že tam hrozí niečo ako rezervácia inou osobou, ktorá na koleje chce. potom by ti nemohli predlžiť zmluvu, lebo by sa tam chcel nasťahovať niekto iný. ak si dáš zmluvu do konca května napríklad, tak nie je problém sa presťahovať na iný blok, iné koleje
či sa miesto uvolnilo sa dá zistiť myslím len osobne na DUS. Ak je to inak, tak ma niekto opraví :)

ned 29 črc 2012 15:48
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Spíš je asi lepší si nechat smlouvu do alelůja, protože je fakt, že potom by to teoreticky mohl někdo zabrat, a pak si jenom hlídat, aby se člověk na DUS domluvil a zkrátil smlouvu, pro odstěhování to musí být minimálně měsíc předem, jinač se tam platí nějaká sankce, konkrétně částku nevím, ale řešila jsem to minulý rok a povedlo se mi přestěhovat na jinou kolej až v únoru, ale to bylo tím, že jsem rozmazlená a chtěla jsem na spravenou A05 :-)

úte 31 črc 2012 21:29
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ]