Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 18 zář 2019 11:16

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Koleje - vytápění 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Koleje - vytápění
Ahoj, jsem ubytován na A03 a chtěl bych se zeptat, od kdy se začíná topit? Vím,že je to možná divný dotaz, ale už je skoro říjen a já mám tady z té zimy pěknou chřipku. Radiátor mám zapnutý na plno a stále je studený => topit se ještě nezačalo.
Díky za odpověď.

pon 24 zář 2012 19:51
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Koleje - vytápění
"Topná sezóna začíná podle vyhlášky ministerstva průmyslu a obchodu 1. září a končí 31. května. Nařízení však neomezuje možnou dohodu o vytápění mimo sezónu. Klesne-li například teplota pod 13 stupňů Celsia dva po sobě následující dny a nelze-li očekávat její zvýšení, je možné dodávku teplota obnovit i dříve. Platí to i obráceně. Stoupne-li teplota nad tuto hranici, dodávky tepla můžeme přerušit či omezit."

Ako poznám koleje, tak toto poznajú moc dobre. Topení tak skoro neočakávaj a každý si to topení predstavujeme inak, KaM úplne inak :D

pon 24 zář 2012 20:57
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Curuj píše:
"Topná sezóna začíná podle vyhlášky ministerstva průmyslu a obchodu 1. září a končí 31. května. Nařízení však neomezuje možnou dohodu o vytápění mimo sezónu. Klesne-li například teplota pod 13 stupňů Celsia dva po sobě následující dny a nelze-li očekávat její zvýšení, je možné dodávku teplota obnovit i dříve. Platí to i obráceně. Stoupne-li teplota nad tuto hranici, dodávky tepla můžeme přerušit či omezit."

Ako poznám koleje, tak toto poznajú moc dobre. Topení tak skoro neočakávaj a každý si to topení predstavujeme inak, KaM úplne inak :D

Ouch.. tak to je krásné.. to si dovezu kamínka a budu si topit... offtopic, kde se nechá sehnat v brně topné dřevo? :) ne, sranda..
Takže se budu muset asi připravit na "Sibiřský" pobyt.. :axe:
Btw, na kolik stupňů se tak asi vytápí, když se vytápí? :-)
Dík za odpověď.. .)

pon 24 zář 2012 22:00
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
nevim jak na ppv ale na purkynich topi dobre

pon 24 zář 2012 22:18
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Citace:
já mám tady z té zimy pěknou chřipku.

A kolik tam máš stupňů? Ono problém přechodného období je spíš ten pocit zimy, než skutečně nízká teplota.

Citace:
na kolik stupňů se tak asi vytápí, když se vytápí?

Za mých časů. když jsme měli na pokoji dva trvale běžící PC (servery), tři stolní kompy v denním provozu, dva noťasy, switch 16port, dvě tiskárny, wifinu, printserver a zesík 2x30W, tak jsme mívali radiátor vypnutý a museli furt větrat, jaké tam bylo horko..... :) Dneska ty noutbůky a tablety stojí za houby, člověk aby tomu ještě přitápěl....

čtv 04 říj 2012 12:49
Odpovědět s citací
PPV na začiatku roka kúrili vynikajúco.

čtv 04 říj 2012 16:47
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ]