Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 18 zář 2019 11:24

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 likvidace inkasa 
Autor Zpráva
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek likvidace inkasa
Zdravím:
neví někdo co je to likvidace inkasa? včera 18.10.2006 mi bylo strhnuto 3247Kč a nevím za co to je. pokud bych to bral jako za ubytování tak při 72,5Kč za den to je 45 dnů.

Zálohu si už ale (podle mě) strhly už dříve (23.9.2006 - 3262Kč => 45 dnů)

Ví někdo za co si strhli tu "likvidaci inkasa" ?

Projdu, či neprojdu?
http://s2.bitefight.cz/c.php?uid=17422

čtv 19 říj 2006 18:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
TO SE CHLAPČE NEDIV... TY SVINĚ SI STRAHÁVAJÍ KOLIK CHCOU... radši si nastav limit na inkasu jinak te rozdrtí... vímo čem mluvím... taky me okradli !!!!!

sob 11 lis 2006 22:26
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Venki píše:
TO SE CHLAPČE NEDIV... TY SVINĚ SI STRAHÁVAJÍ KOLIK CHCOU... radši si nastav limit na inkasu jinak te rozdrtí... vímo čem mluvím... taky me okradli !!!!!

Docela silné tvrzení ... nikoho se tu nechci zastávat, ani se přidávat na jednu či druhou stranu ... věř, že s KaM mám také dost špatných zkušeností, bohužel ... ale žijeme v právním státě, takže pokud tě někdo okradl, tak se braň ... je to dosti závažné obvinění, takže opatrně ...

Studentský portál
ONEbit.cz

sob 11 lis 2006 22:32
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jako, myslím si, že nejsi sám, kdo neví, za co tu platí, bo několika lidem už přišly dopisy, že musí zaplatit určitou částku do nějakýho dne..nikdo neví, za co tu platí a když se ubytovatelek zeptáš, tak ony taky nevíííí...

ned 12 lis 2006 09:50
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jo, ten dopis přišel spoustě lidem, mě též ... jedná se právě o zaplacení zálohy ... pokud máte nějaký limit pro strhávání kolejného, tak je možné, že vám tato platba neprošla (mě o 38Kč). Záloha je přeci jen cca 1,5x násobek, takže např. místo 2K platíte 3K atd. Ale podmínky typu pokud do toho a toho dne nezaplatíte, tak vás vyhodíme ... jako ok, ale spousta lidí si ten dopis ještě ani nevyzvedlo (viz. vrátnice na blocích kolejí). Je to sice jejich problém, ale když máme platit něco my, jsou tam limity, podmínky, výhrůžky ... pokud je to naopak ... ale nenaděláme nic, jakmile jsme neprovedli platbu za poskytované služby, tak na to koleje asi mají právo ... ovšem u spousta lidí (řekl bych u velké většiny) k platbě nedošlo neúmyslně, takže podobné výhrůžky nejsou asi na místě ... ono i podobné zálohy nevím, zda jsou plně právně v pořádku ... především u víceletých smluv ... pan Grulich (KaM) disponují těmito našimi penězi celý rok, možná i déle a nikdo neví, co se s nimi děje ... vynásobte si to počtem ubytovaných studentů a spočítejte si ten božský úrok i při těch nejméně výhodných podmínkách ... takto se vydělává na cizích penězích ... ale už radši budu mlčet, možná je to všechno jinak :-P

Studentský portál
ONEbit.cz

ned 12 lis 2006 11:34
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no tak ono pokud kouknu na výpis na webu tak tam uvidím 2x za jeden měsíc odečtení cca 3000 Kč (pokaždý o pár korun rozdíl) no a vzhledem ktěm zkratkám kterí ani nevím co známená sem vydedukoval že:

koleje pošlou žádost na účtárnu a strhnou si peníze (první částka)
potom internet strhne další částku
no a nakonec učtárna strhne onen součet všech cen z účtu (ona druhá částka)
no mě by zajmalo proč já tam musím vidět jak si která "oddělení" strhávají peníze a pk pokud si to sečtu tak tak tam mám -6000 za jeden měsíc a +6000 za jeden měsíc.
nestačilo by tam jen to co chcou pomě (1 napsaný) a pak co sem zaplatil? nebo aspon vysvětlení zkratek kdo co od koho chce.

PS: z účtu si strhly to co měli a radši se na to ani nebudu dívat nebo nebudu vědět zas zaco

Projdu, či neprojdu?
http://s2.bitefight.cz/c.php?uid=17422

ned 12 lis 2006 23:19
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
To, co si strhnou z uctu, je polozka likvidace inkasa (resp. platba z uctu)-ostatni pojmy jsou nejaky jejich interni presuny-a pokud ti sedi strhavani z uctu, tak zadny starosti:)

"Do noci zazářil květ granátů, tisíce blesků náhle vzplálo. Virtuos Ďábel hraje sonátu, samo peklo se pousmálo. Do noci rozkvetl květ ohnivej a burácí jak jícen sopky. Ach jen se na tu krásu podívej, jak ten květ padá na dno hrobky..." (J. Suchý)

FSI

pon 13 lis 2006 08:35
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ]