Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 20 úno 2020 23:02
Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Příčka před výtahem na A03 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04 led 2005 09:54
Příspěvky: 668
Bydliště: Nekoř
Odpovědět s citací
Příspěvek Příčka před výtahem na A03
Váľený pane řediteli.
Chci vás upozornit na naprosto zbytečné plýtvání penězi, které KaM vybírají od studentů. Na bloku A03, kde se v současnosti probíhá vystavba nových pokojů jsou stavěny dvě zdi, které nemají ľádný význam, naopak budou znepříjemňovat ľivot vąem studentům.
Naproti osobnímu výtahu byla vybourána plně funkční prosklená příčka s dveřmi, čemuľ jsme byli vąichni rádi, nebo» průchod chodbou se stal volnějąí a pohodlnějąí. Jenľa za týden se objevili zedníci a začali stavět příčku novou!! Jaký smysl má nahrazení funkční stěny jinou stěnou?? Proč nebyla chodba nechána průchozí a nebo v původním stavu.??
Navíc byla započata výstavba daląí zděné příčky před "nákladním" výtahem, která jen znepříjemní průchod k výtahu a znesnadní manipulaci s větąími předměty při stěhování na pokoj. Přestavba, resp. výstavba těchto příček je zcela zbytečná a jedná se o nesmyslené a neůčelné plýtvání penězi. Cena takovéto stavby je několik tosíc korun, které mohly být vyuľity zcela jinak a lépe.
Doufám, ľe mi toto zdůvodníte.
Děkuji.
Jan ©lezingr


stř 09 bře 2005 15:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04 led 2005 09:54
Příspěvky: 668
Bydliště: Nekoř
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak mi pan ředitel odpověděl.

Rekonstrukce je prováděna dle platných zákonů České republiky. Pokud se Vám jeví některé stavební změny nesmyslné tak jen dokazují nesmyslnost někteých zákonů a vyhláąek, v tomto případě se jedná o normy kterými se řídí poľární bezpečnost.

Grulich


Pokud nebudou tyhle stavební úpravy provedeny na vąech blocích a vąech patrech, potom se jedná o pouhou buzeraci....


stř 09 bře 2005 19:19
Profil
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Z portálu IPKAM:

Jan ©lezingr:

Proč byly naprosto nesmyslně vybourány PLNĚ FUNKČNÍ skleněné dveře před malým ýtahem na A03 aby tam následně začala výstavba Itongocé zdi a normálních dveří. Proč se takro plýtvají peníze.???? Proč byla téľ zahájena výstavba naprosto nesmyslné příčky a dveří přede velkým výtahen na A03? Daląí utracené peníze utracené za zbytečnost, stejně jako nový hydrant před těmito výtahy. Přoč byl měněn? Pokud nesplňoval nějaké normy, proč ostatní hydranty jsou v původním stavu???? Kvůli takovým hovadinám se zdraľovalo???Ing. Antonino Milicia, administrátor IPKAM a QM KaM, 10. 3. 2005:

Váľený pane, není mi jasné, jak jste jako student bakalářského studia na FEKTu přiąel ke kvalifikaci hodnotit stavbu nějakého objektu. Vaąe nekompetentnost pak nezbytně vede k ąíření nepravdivých „informací“, tak jak se to stalo na portálu SKAS.

Stávající rekonstrukce vstupů do objektu A03 je nezbytná kvůli kolaudaci. Úpravy vstupů, třebaľe se mohou jevit nesmyslnými a nákladnými, jsou nezbytné kvůli splnění platných (současných, nových) poľárních předpisů, které vyľadují „chráněnou únikovou cestu“. Hydranty musely být vyměněny, protoľe stávající předpisy vyľadují „trvale tvarově stálou hadici“. Pouľité řeąení je nejlevnějąí z moľných. Je zřejmé, ľe v ostatních patrech není (díkybohu) potřeba nic měnit, protoľe ta jiľ byla zkolaudována v minulosti.

Generální dodavatel byl vybrán na základě celkové ceny stavby. I kdyby kaľdý den postavil 1000 hydrantů a druhý den je vyboural, budou to pouze jeho náklady (cena za jeho neschopnost), které nemůľe přenést na KaMB, protoľe cena zakázky byla dohodnuta a je nemněná!

Vąe výąe uvedené jsou zcela standardní a zřejmé skutečnosti. Propříątě vám doporučuji věnovat se studiu vlastní specializace a neąířit fámy o věcech, o kterým nemáte základní znalosti a pouze rozdmýcháváte atmosféru nedůvěry mezi KaMB a ubytovanými.

PS: Skutečné zbytečné náklady vznikají ze strany ubytovaných, soustavným rozkrádáním a devastováním zařízení KaMB.


čtv 10 bře 2005 18:08
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24 led 2005 00:06
Příspěvky: 5
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Hmm, to je dobrej vtip hlavne to PS. Je sice pravda, ze SKM rostou jiste naklady kvuli neukaznenym studnetum, kteri demoluji nektere vybaveni (napr. vytahy). Ale co vim tak SKM nejsou nikterak hospodarne.

_________________
Hnz


ned 13 bře 2005 21:27
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz