Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 21 říj 2019 04:47

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Potvrzení o svolení k inkasu (UPDATE:+ jeho výše) 
Autor Zpráva
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
karrlos píše:
3) Necháš si o tom vystavit potvrzení
Pozor, od banky musíš dostat hlavně "Potvrzení o zřízení povolení inkasa" a ne jenom "Příkaz ke zřízení povolení inkasa".

stř 20 zář 2006 11:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
mbing píše:
karrlos píše:
3) Necháš si o tom vystavit potvrzení
Pozor, od banky musíš dostat hlavně "Potvrzení o zřízení povolení inkasa" a ne jenom "Příkaz ke zřízení povolení inkasa".

OK, tak tohle bude problem...doufam, ze to lze vystavit zpetne. Já jsem paní řekla, že potřbuji nějaké potvrzení o svolení k inkasu a ona mi dala "Příkaz ke zřízení povolení inkasa". Nějak mě nenapadlo, že by to nemuselo být ono. Doufám, že mi to Komerčka vydá :roll:

EDIT:Mám tu před ten "příkaz ke zřízení povolení inkasa" a mám tu napsáno (zakřížkováno) "Zadávám povolení inkasa z mého účtu ve prospěch výše uvedeného účtu příjemce platby". Nestačí tohle popř. máte někdo účet u KB zdávali jste už povolení k inkasu?

"Do noci zazářil květ granátů, tisíce blesků náhle vzplálo. Virtuos Ďábel hraje sonátu, samo peklo se pousmálo. Do noci rozkvetl květ ohnivej a burácí jak jícen sopky. Ach jen se na tu krásu podívej, jak ten květ padá na dno hrobky..." (J. Suchý)

FSI

stř 20 zář 2006 12:27
Odpovědět s citací
Příspěvek 
diky moc si mi moc pomohol:) a este som chcela jednu blbu otazocku, nebude im vadit, ked sa idem ubytovat v sobotu a ja im to potvrdenie nedonesiem hned v tedy ale napr. pondelok?

stř 20 zář 2006 16:52
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
kaatia píše:
EDIT:Mám tu před ten "příkaz ke zřízení povolení inkasa" a mám tu napsáno (zakřížkováno) "Zadávám povolení inkasa z mého účtu ve prospěch výše uvedeného účtu příjemce platby". Nestačí tohle popř. máte někdo účet u KB zdávali jste už povolení k inkasu?
Jsem u KB. Já jsem si řekl o všechny papíry (2). Teď fakt nevim, který je nutný ... . Ale myslim, že se mě ptala "Potřebujete i potvrzení?", takže jako nutný papír asi bude Příkaz ...

stř 20 zář 2006 18:44
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Psala jsem dotaz na KAM, tak snad odpoví.

"Do noci zazářil květ granátů, tisíce blesků náhle vzplálo. Virtuos Ďábel hraje sonátu, samo peklo se pousmálo. Do noci rozkvetl květ ohnivej a burácí jak jícen sopky. Ach jen se na tu krásu podívej, jak ten květ padá na dno hrobky..." (J. Suchý)

FSI

stř 20 zář 2006 18:56
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Mě se taky v KB zeptali jestli chci potvrzení. Ten papír který potřebuješ se jmenuje: Potvrzení o zřízení povolení inkasa. Na tom papíře musí být dva podpisy zaměstnanů banky.

stř 20 zář 2006 21:27
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jdu teď do prváku a tohle potvrzení se mi nějak nechce řešit (no asi se budu divit, až mě z kolejí vyhodí;)) - inkaso zakládám v internetovém bankovnictví a podle mě jim musí stači vytisknutá webová stránka, kde jsou uvedeny detaily inkasa. Pokud pak takový papír podepíšu, neměl by být problém, ne?

stř 20 zář 2006 23:35
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ROFL

čtv 21 zář 2006 10:29
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
TAk jsem dneska zavítala do banky, aby mi paní pracovnice řekly, že to zpětně vytisknout nejde (potom, co prohledali celej komp, zdali to není někde mezi šablonama). Naštěstí, se jen tak nevzdaly a vymyslely řešení. Vzaly "Příkaz ke zřízení povolení inkasa" a přepsaly ho na "Potvrzení o zřízení povolení inkasa" a hodily mi k tomu dva podpisy. Tak snad to KAM bude stačit :)

FSI

čtv 21 zář 2006 10:30
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ty papíry jsou hodně podobné, tak proč ne :D. Aby ty škrty ale KAM uznaly :D.

čtv 21 zář 2006 10:52
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Neboj, je to přepsaný na kompu:-) Takže snad to půjde:-) je tam logo KB a dva podpisy, nějaký čísla účtu...nechám se překvapit :D

FSI

čtv 21 zář 2006 10:58
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ja to tam byl dat ve stredu(potvrzeni o svoleni k inkasu) . Nejdriv sem sel na vrátnici svýho bloku a tam me vrátná vyrazila. Tak sem šel na dispečink ubytování studentů (je na tou jidelnou nebo co to je :-) ) vzal sem listek ze strojku a cekal az na me prinde rada. Dal sem to babe vevnitr a ta mi rekla ze uz si me jako nejak "zaktivovala" a vrátná mi uz jenom da az dojedu klice. Takze predpokladam ze zadny potvrzeni = zadny klice . Ale asik vas na ulici kdyztak nenechaj a pude se s nema domluvit..... A urcite chcou presne na to delanej papir(pro Mbinga formulář :-) ). Jsem u ČŠ a ta baba na ten papir hledelaa musela se jit kamsi poradit, ale nakonec mi ho vzala :twisted:

čtv 21 zář 2006 14:30
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nebýt tohohle threadu, ani mě nenapadne s sebou tahat nějaké potvrzení, prostě bych jim jen řekl číslo účtu, z kterého budou inkasovat. No ještě tam zítra zavolám a optám se, přinejhorším budu muset ještě narychlo do banky.

Ale např. na http://www.kam.vutbr.cz/skripty/doc.asp?id=59 ani ve smlouvě se o žádném potvrzení nezmiňují, "jenom" v tom dopise, který přišel. Mají v tom bordel. :D

čtv 21 zář 2006 16:16
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Super, takže teď budu mít ještě nervy, jestli mi vezmou papíry..navíc jestli budu muset ještě čekat na dispečinku, než si ode mě papíry vezmou. To bude mít bratránek (jako odvoz) radost.

FSI

čtv 21 zář 2006 19:08
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ak som to spravne pochopil tak bez tohoto potvrdenia mi nedaju ani kluciky od izby. Ja to totiz este nemam ani ucet otvoreny (vylet do Brna koli zalozeniu uctu popri praci bol dost nerealny). Takze dufam ze im to bude stacit do konca buduceho tyzdna

čtv 21 zář 2006 20:29
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další