Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 16 zář 2019 14:19

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 zvířata na kolejích 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek zvířata na kolejích
Zdravím,
v ubytovacím řádu kolejí VUT jsem našla, že nejsou dovolena jakákoliv zvířata na pokoji. Nutně bych si potřebovala na kolej vzít s sebou papouška ( je na mě zvyklý, nemůže zůstat sám u rodičů ) a sklípkany. Nevíte, jestli by to šlo nějak obejít? Dívala jsem se na koleje jiných vysokých, třeba u veterinární jsou zvířata povolena, ale tam mě asi nevezmou :cry: Myslíte, že třeba s písemným souhlasem spolubydlících bych tam hlavně toho papoucha mohla mít? Noční klid dodržuje a křičí jen občas, když jsem pryč... :D Popř. nevíte o nějaké levnější ubytovně ( do 3000 ), kde by tohle bylo možné? Díky za odpovědi, moc mi na tom záleží :wink:

pon 11 kvě 2009 22:25
Odpovědět s citací
Příspěvek 
ja myslim ze kdyz tu nekteri lidi muzou mit psy na pokoju a normalne s nima prcohazeji pres vratnici tak ty s temito dobrnymi vecmi nebudes mit problem

a kdysz budou nejake kontroly tak to nekam uklidis

pon 11 kvě 2009 23:37
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pokud je zamaskuješ nebo nebudou dělat takovej kravál, aby si na ně někdo stěžoval, tak je to v poho.

Proč koleje nedovolujou sklípkany, chameleony a podobnou tichou havět je proto, že jejich krmení je jaksi 'hmyzoidní'.

"Do noci zazářil květ granátů, tisíce blesků náhle vzplálo. Virtuos Ďábel hraje sonátu, samo peklo se pousmálo. Do noci rozkvetl květ ohnivej a burácí jak jícen sopky. Ach jen se na tu krásu podívej, jak ten květ padá na dno hrobky..." (J. Suchý)

FSI

úte 12 kvě 2009 06:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
kaatia píše:
Proč koleje nedovolujou sklípkany, chameleony a podobnou tichou havět je proto, že jejich krmení je jaksi 'hmyzoidní'.

V tom pripade pro ne nepotrebuje krmeni, protoze po kolejich uz toho tak lozi dost :)

úte 12 kvě 2009 08:42
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Díky moc za odpověď, trošku jste mě uklidnili. No jak říkám, papouch občas skřeká, ale v noci a když jsem s ním je v klidu. Takže myslím, že tam budou přes den rušivější faktory, než občasné zapísknutí :P

úte 12 kvě 2009 12:27
SKAS FEKT
SKAS FEKT

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pokud hledas jinou variantu ubytovani, tak se da sehnat do 3000 i privat. Jen je potreba se vcas zeptat majitele, zda souhlasi se zviraty.

Jinak na kolejich jsem uz mel vice zviratek a nebyl s nima problem (rybicky, zelvy, kocour, ..... spolubydla). Mozna az na ten posledni pripad to bylo vse v pohode i behem kontroly. Vse se dalo dohodnout se sousedy a pri kontrole rekli, ze jim to nevadi. Tim se vse vyresilo.

úte 12 kvě 2009 14:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek chameleon
Mam otazku. Potrboval by som na kolej chameleona. Je to problem ??

úte 06 říj 2009 23:04
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Moc nerozumím otázce: Potřeboval bych.......

Chceš říct : Chtěl bych ne? Nebo děláš nějaký výzkum na zvířatech, či co, že ho tam "potřebuješ"? :)

Já sám nejsem proti jakékoli havěti na kolejích. Ale musí to mít rozumné meze - pokud někdo nemá na psa čas, aby ho chodil venčit a tak ho raději naučí dělat potřebu do vany, tak je prosím h ovado.

Ne, že bych s tím měl nějaké problémy se v takové vaně koupat, já jsem otrlejší i na horší věci. Ale chtělo by to trochu tolerance k těm outlocitným.

stř 07 říj 2009 07:35
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ]