Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 10 pro 2019 08:14

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 body 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
aja píše:
Je jasny,ze prvakovi 130 bodu staci,ale kolik teda potrebuju ja jako tretak, kdyz mych 190 je malo?

A co třeba napsat či zavolat někomu z KaM ?? Kontakty najdeš na www.skm.vutbr.cz

Studentský portál
ONEbit.cz

pon 31 črc 2006 00:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
A posledním ročníkům taky něco přidávají? nebo na ně už se..u? Nikde jsem o tom nic nenašel. Předem dík za odpověď.

pon 31 črc 2006 09:48
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
lama píše:
A posledním ročníkům taky něco přidávají? nebo na ně už se..u? Nikde jsem o tom nic nenašel. Předem dík za odpověď.

Loni to bylo tak, že studenti mgr. studia měli přednost a byli u nich nižší požadavky než u studentů bc. studia. Letos nevím, nezajímal jsem se o to, kolej jsem si zaregistroval ihned na stejném pokoji ... vše snad najdete na http://www.skm.vutbr.cz, pokud ne, napište někomu z KaM, ať Vám ty informace poskytnou, ať je nejlépe na ten web dají.

Studentský portál
ONEbit.cz

pon 31 črc 2006 12:02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
dnes sem tam celý den volal nikdo mi to nebral, na email co sem jim posílal v sobotu mi nikdo neodepsal a teď pro jistotu když se chci přihlásit na SKM tak to hází jen Service Unavailable. Jen podotýkám že mám jít do prváku měl sem 160 bodů za dojezdnost (kamarád taky jde do prváku 125 bodů, kolej přidělena) tak jako dobře mi to studium na výšce začíná :( :( :( :(

Citace:
Chápete to někdo???

pon 31 črc 2006 19:01
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No ono už když tu aplikaci poprvé zpřístupnili, jen jsem se divil, že jsou schopní něco takového zveřejnit, samé chyby, nebezpečné části apod. ... psal jsem jim i o těchto chybách atd, prý se řeší (v té době) ... evidentně toho asi moc nevyřešili a ta aplikace se měla spouštět asi až někdy později, po pořádném otestování a doladění ... ale bohužel je to jak to je, tak se s tím musíme smířit a nějak poprat. Max. můžete podat písemnou stížnost atd. Ale nikoho tu nechci na nic navádět ;)

Studentský portál
ONEbit.cz

pon 31 črc 2006 20:39
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
tak sem se konečně dovolal a zjistil sem že tam neměli poznačené, že mám jít do prvního ročníku. (to mě chtěli rovnou do druháku? :wink: ), no řekla že to dá ředitelovi a pak zavolá zpátky....tak sem zvědav co s tím vymyslí a snad dostanu kolej kterou sem chtěl a budu se moci ubytovat s kámošema.... :arrow: prostě chyby některých lidí mi komplikují život !!! :?: :idea: no uvidíme jak to dopadne

úte 01 srp 2006 10:11
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 225
tak mám 225 bodů (jdu do 2ročníku) a vedle napsáno že zamítnuta. 500Kč si ode mě vzali a ještě nevrátili a na pokoji mi to píše rezervace. tak nevím jestli sem blbej já nebo systém(popřípadě někdo jinej) ale mám kolej nebo nemám? do Brna mi to trvá minimálně 3 hodiny a to jednou za den jinak jedu 4-6 hodin.
Tenhle systém je jak bych to řekl na 2 věci ( a na nic rozhodně ne) mám si schánět privát nebo nemám?

Projdu, či neprojdu?
http://s2.bitefight.cz/c.php?uid=17422

úte 01 srp 2006 12:04
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: 225
Rben píše:
tak mám 225 bodů (jdu do 2ročníku) a vedle napsáno že zamítnuta. 500Kč si ode mě vzali a ještě nevrátili a na pokoji mi to píše rezervace. tak nevím jestli sem blbej já nebo systém(popřípadě někdo jinej) ale mám kolej nebo nemám? do Brna mi to trvá minimálně 3 hodiny a to jednou za den jinak jedu 4-6 hodin.
Tenhle systém je jak bych to řekl na 2 věci ( a na nic rozhodně ne) mám si schánět privát nebo nemám?

Zavolej paní Kmoníčkové, nebo někomu jinému z KaM.

Studentský portál
ONEbit.cz

úte 01 srp 2006 21:46
SKAS FEKT
SKAS FEKT

Odpovědět s citací
Příspěvek Taky nemam
Mam to stejny jako Rben. Mam 315 dojezdovku, 500,- jsem zaplatil a zadost zaminutna. Pritom mam stale platnou rezervaci i smlouvu na pokoj. Ted budu taky ve druhem rocniku mgr. studia (FEKT). Takze koleje bych mel mit. Ale stejna situace je i u kamosu od nas z mesta, co studuji na jiny fuckulte. Taky maji platny smlouvy a "ZADOST ZAMITNUTA"
U jsem psal dvakrat mail pani kmonickove, ale zatim zadna odpoved :?
Tak zbyva asi jen cekat.

DON´T BE HOMELESS :cry:

sob 12 srp 2006 09:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Taky nemam
Fredy.007 píše:
Mam to stejny jako Rben. Mam 315 dojezdovku, 500,- jsem zaplatil a zadost zaminutna. Pritom mam stale platnou rezervaci i smlouvu na pokoj. Ted budu taky ve druhem rocniku mgr. studia (FEKT). Takze koleje bych mel mit. Ale stejna situace je i u kamosu od nas z mesta, co studuji na jiny fuckulte. Taky maji platny smlouvy a "ZADOST ZAMITNUTA"
U jsem psal dvakrat mail pani kmonickove, ale zatim zadna odpoved :?
Tak zbyva asi jen cekat.

DON´T BE HOMELESS :cry:

Kolej stopro máš, v našem případě (pouze "prodloužení" ubytování) stačí rezervace - pokud máš podepsáno (elektronicky), kolej máš.

Studentský portál
ONEbit.cz

ned 13 srp 2006 16:02
SKAS FEKT
SKAS FEKT

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jj, presne tak.
Psala mi pani Kalouskova z KAM a pole "stav zadosti" se nas, co jsme uz bydleli na kolejich NETYKA!!!!! Pokud mame uz podepsanou el. smlouvu, tak je vsechno v klidu.

úte 15 srp 2006 17:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek Body
aja píše:
Je jasny,ze prvakovi 130 bodu staci,ale kolik teda potrebuju ja jako tretak, kdyz mych 190 je malo?

Hodne zalezi na tom, kolik luzek zustane volnych po ubytovani prvaku a lidi, kteri si pokoje jiz zarezervovali. Na zaklade tohoto se nasledne vypocita minimalni potrebny pocet bodu pro ziskani ubytovani. Ve druhem kole se analogicky zjisti aktualni pocet volnych luzek a stanovi pocet potrebnych bodu. Obecne tedy plati, ze v predstihu nelze rict, kolik bodu bude v jednotlivych kolech pridelovani ubytovani potreba.

V pripade, ze jsi na koleji bydlel uz letos, nechapu, pric sis nevyuzil moznosti rezervace stavajiciho pokoje. I kdybys mel zajem o jiny pokoj, mohl sis presto stavajici pokoj zarezervovat, podepsat smlouvu a nasledne ji zrusit, vybrat si jiny pokoj a opet smlouvu podepsat.

stř 16 srp 2006 20:45
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Body
none píše:
aja píše:

Hodne zalezi na tom, kolik luzek zustane volnych po ubytovani prvaku a lidi, kteri si pokoje jiz zarezervovali. Na zaklade tohoto se nasledne vypocita minimalni potrebny pocet bodu pro ziskani ubytovani. Ve druhem kole se analogicky zjisti aktualni pocet volnych luzek a stanovi pocet potrebnych bodu. Obecne tedy plati, ze v predstihu nelze rict, kolik bodu bude v jednotlivych kolech pridelovani ubytovani potreba.

V pripade, ze jsi na koleji bydlel uz letos, nechapu, pric sis nevyuzil moznosti rezervace stavajiciho pokoje. I kdybys mel zajem o jiny pokoj, mohl sis presto stavajici pokoj zarezervovat, podepsat smlouvu a nasledne ji zrusit, vybrat si jiny pokoj a opet smlouvu podepsat.

Díky za info. Asi to tak nějak bude. Nebyla jsem pro rok 05/06 ubytovaná na kolejich, takže tato výhoda se mě nemohla týkat. No hold mám smůlu.

stř 16 srp 2006 22:32
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2