Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 17 zář 2019 12:33

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 zvysenie ceny pokoje za noc, od 1.3.2009 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek zvysenie ceny pokoje za noc, od 1.3.2009
na fore FITackom som objavila...uz je to teda aj na webe KaMu...hned..
je niekto, kto by sa k tomu vyjadril... ?

http://www.kam.vutbr.cz/skripty/doc.asp?id=184

to mi chceju vraviet ze "novy" cennik od zaciatku leta a na cely akademicky rok 08/09 vydrzal len leto a jeden semester ?!?
chjo, dalsich 155kc naviac...

ned 25 led 2009 13:26
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No to si ze mě dělaj legraci...vlivem finanční krize jim snad odcházej ubytovaní nebo co? :roll:

"Do noci zazářil květ granátů, tisíce blesků náhle vzplálo. Virtuos Ďábel hraje sonátu, samo peklo se pousmálo. Do noci rozkvetl květ ohnivej a burácí jak jícen sopky. Ach jen se na tu krásu podívej, jak ten květ padá na dno hrobky..." (J. Suchý)

FSI

ned 25 led 2009 15:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pamatuji si na to když zvýšili minuly rok ceny pokoju a jako duvod řekli že se dlouho nezdražovalo.takže ted se bude zdražovat každý rok minimálně dvakrát..... no co dodat prostě KaM

úte 27 led 2009 13:56
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Je to nechutne To uz je vazne lepsi si sehnat privat Za dvouluzkac na purkynich clovek ted zaplati 2500 + 200 za internet Pokoju se starym nabytkem tu uz moc nezustalo, takze na tom se usetrit taky neda

úte 27 led 2009 14:25
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Já jsem na kolejích poslední rok, mě už to moc netrápí.
Co se týče ceny kolejného, nikdy jsem si nestěžoval, vždy pro mě převládly vyhody kolejí proti privátu.
Co mě osobně na cenotvorbě vadí je toto:

- nejsou zohledněny letní a zimní měsíce (ať mi nikdo netvrdí, že jsou náklady na teplo stejné celý rok)

- nepokračuje se v zateplování budov, ačkoli evidentně se leckde plýtvá energiemi

- ani se neuvažuje o možnosti měřit spotřebu energií - voda, elektřina

- sleva za za nepoužívání kolejních lůžkovin je směšná

- obnova nábytku se děje pouze za cenu zdražení

úte 27 led 2009 15:57
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
S dotazem na důvod zvýšení ceny kolejného je nejlépe se obrátit na někoho z členů Dozorčí rady Kolejí a menz, která tuto záležistost jistě projednávala.

Já neznám žádné podrobnosti, jen vím, že rektor Rais v prosinci loňského roku prohlásil, že podpoří zvýšení ceny za ubytování (údajně zaznělo na jednání kolegia rektora - tuto informaci sdělil děkan FEKT Vrba na setkání studentů s vedením fakulty).

úte 27 led 2009 17:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Duplicitní téma přesunuto sem.

mrkvolf píše:
Tentokrát je důvod inflace, což je silný argument. Na druhou stranu se vše pro odvrácení krize zlevňuje, jen aby se vyrábělo a kupovaly výrobky a služby. I byty jdou s cenou dolů a to takovým způsobem, že se je vlastníkům nevyplácí prodávat, a tak je začínají pronajímat. Takže privátů bude dost.
Ani k rychlému připojení za solidní cenu dnes není problém získat přístup i mimo koleje.

Ale přesto si koleje podraží.

Nevím, do jaké míry byla Kampaň respektu a tolerance hrazena sponzory, ale považoval jsem to za znak, že KaMB hluboko do kapsy evidentně nemají.

Mohl by mi to celé někdo objasnit? Nezdá se mi to od kolejí fér. Byl bych rád za nějaký vysvětlující článek na portálu.

Moonny píše:
uz som to tu davala :)

http://student.vutbr.cz/forum/viewtopic.php?t=2799

kazdopadne sa mi to nezda fer...
bohuzial, stale mi je kolejnet a menza pod nosom cez tyzden(!) prednejsia ako privat (lemra lina )....varit kazdy den, nielen cez vikend...na to este nemam skill ani chut...

sob 14 úno 2009 14:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jenom dodám ohledně budoucích investic. Na Purkyních jsem dal loni slovo s provozní, protože náš pokoj byl vylepšen o nějaké poličky a přestěhovaný nábytek a měl jsem obavy, že by se jí to nemuselo líbit.
Říkala, že je v plánu kompletní rekonstrukce s tím, že střední pruh se sociálkou bude vybourán a místo něho vznikne jedna chodba. Místo toho, se před pokoji udělá sociálka, takže bude 2 a3 lůžák mít společnou předsíňku kde bude WC a sprchy.
Rovněž jsem se ptak, kdy že to bude, ale prý až na to dostane peníze :)
Takže než dostuduji se něčeho takového rozhodně nedočkám.
sry za offtopic

sob 14 úno 2009 20:27
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Anonymní: No též jsem se ptal - prozměnu na rekonstrukci koupelen a jak to dopadlo:
rekonstrukce = směšná dozděná příčka na oddělení pánských a dámských sprch/záchodů... Baterie u umyvadel/sprch se dělaly až během roku.. Zabijácké dlaždičky, za který jsem hlavně loboval, aby se vyměnily u sprch za takové pórovité, které zabraňuji uklouznutí, jsou tam pořád...

Ale že by to přece jen letos vypadalo nadějně? Přes prázdniny jsou všechny Purkyně zavřené, což je docela nezvyklé.. Jen se mi nezdá, že by se to za prázdniny stihlo... Navíc u tě věžáků bych chtěl vidět teda nákresy - například u těch zadních schodů jsem dost skeptický k tomu, že by to šlo... a řekl bych, že uprostřed možná budou i nějaké nosníky..;-)

ned 15 bře 2009 12:13
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ]