Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 18 zář 2019 11:28

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 kontejnery na tříděný odpad 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek kontejnery na tříděný odpad
Dost by mne zajímalo, proč se na kolejích nenachází kontejnery na tříděný odpad - tedy krom toho na PET lahve. V republice běľí kampaň na třídění odpadů a na kolejích se nic neděje. :!: :!: :!:

Přitom hromada lidí odpad třídí, ąetří se tím i čas - člověk pak nemusí tak často vynáąet odpadky, kdyľ do koąe neháľe objemné sklo a papír. Papír ale stejně skončí v kontejneru a se sklem se musí aľ na Skácelku.

pát 21 led 2005 11:26
Redaktor
Redaktor

Odpovědět s citací
Příspěvek :-(
Taky mě to ątve, zkusím opět rýpnout do vedení kolejí.

sob 22 led 2005 15:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
No to je stejne jako s pouzitim kelimku v menzach, tak pred dvema roky jesm se ptal jestli se recykluji, bylo mi receno ze prej ne, nebot ze prehej by to bylo moc nakladne, narocne ci nevim co jeste :cry:

No i kdyz jsou to uz stare informace a treba se to zmenilo (o cemz ale pochybuji).

ned 23 led 2005 21:35
Redaktor
Redaktor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Hnz píše:
No to je stejne jako s pouzitim kelimku v menzach, tak pred dvema roky jesm se ptal jestli se recykluji, bylo mi receno ze prej ne, nebot ze prehej by to bylo moc nakladne, narocne ci nevim co jeste :cry:

No i kdyz jsou to uz stare informace a treba se to zmenilo (o cemz ale pochybuji).

Se skleničkami je to horąí, stejně jako s příbory. Dokud je lidé budou krást, tak vedení ke vstřícnosti nepřesvědčím.

ned 23 led 2005 21:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
To vim skelnicky jsem vzdal uz davno :cry:

Psal sem o recyklaci teho "velkeho mnozstvi" kelimku jez se v menzach spotrebuje.

ned 23 led 2005 22:55
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Problematikou třídění odpadů se zabývám od doby, co jsem „v úřadě“. Bohuľel, přestoľe existuje jistá reklamní kampaň, domoci se skutečné podpory při separaci odpadů od státem monopolizované společnosti (…) je nemoľné.
Přesto jsme vypracovali koncept, který usiluje o zavedení separace odpadu na kolejích VUT v Brně. Abychom získali co nejvíce podnětů ze strany studentů, bez jejichľ spolupráce by to samozřejmě neąlo, otevřel jsem na tomto portálu nové fórum a za KaMB prosím o věcné připomínky k této problematice.

pon 31 led 2005 10:46
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ]