Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 23 zář 2019 22:11

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Zvýšení kolejného pro ak.rok 2008/09 ??? 
Autor Zpráva
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek Zvýšení kolejného pro ak.rok 2008/09 ???
nezdražily nam nahodou ceny za pokoje???

sob 19 črc 2008 11:11
Profil ICQ
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
tak jiste, ze zdrazili

http://www.kam.vutbr.cz/?p=aktu#akt113

sob 19 črc 2008 11:24
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Četl jsem ty jejich ,,Pádné,, důvody a docela jsem se tomu pousmal.Mě z toho vyplynulo to ,že se zdražuje proto,protože se dlouho nezdražovalo:-) ale je to jen můj osobní názor.nechci tu nikoho pomlouvat ale ani bránit.

ned 20 črc 2008 21:56
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Měl jsem stejný dojem, i když ta informace "Ceny za ubytování jsou na VUT ve stejné výši od září roku 2005." je důležitá, rozhodně mohla být podána nějak šikovněji.

Ale dělají si to sami, kdyby nic neslibovali a tu obhajobu formulovali lépe..... pak nemají být Dny bez Menz atd.

ned 20 črc 2008 23:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
v tom máš pravdu. Abych pravdu řekl,jak to neni černé na bílem tak .... Nechci KAM nejak odsuzovat či kritizovat(musi byt tezke ridit tak velky podnik) ale právě proto by bylo lepší aby se nemazal med kolem huby atd... proste kdyyz se to neumi napsat tak aby z toho nevyplynulo to co jsem si z toho odvodil,tak at si na to nekoho najmou. je jasne že se elektrina zdrazuje.to chápu. na druhou stranu se ale spotřeba spotrebicu jako napr notebooku snižuje... nepredpokladam že nekdo ma na koleji klimatizaci:-) nebo svářečku. ale na druhou stranu ruzne audio systemy které okupují ruzné pokoje to vše vynahrazují...

ned 20 črc 2008 23:56
Profil ICQ
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
povsimnete si data schvaleni cen uvedeneho v ceniku ubytovani uplne dole. 9.5.2008, pritom byl zverejnen az 18.7.2008. Ale registrace koleji koncila az 19.6.2008, tedy pred zverenenim novych cen. Nejsem si jisty, jestli nebyly ceny zverejneny este nekde, ale tohle mi pride jako pekne podle jednani.
:roll:

pon 21 črc 2008 17:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Toho jsem si tedy nevšiml. Je to další úsměvný fakt. Zajímalo by mě, proč to ale tak nechala naše pracovitá Dozorčí rada KaM a zveřejnění neuspíšila:?:

Možná proto, že kdyby to zveřejnili dřív naproti tomu slibu nezvyšování (který bych někde rád dohledal), tak to už by bylo s tou stávkou a auditem trochu moc. V normálním podniku, být ředitelem, bych se bál o křeslo. :? Ale tady to nehrozí. Dokud koleje nebudou mít problémy s naplněním kapacity (jakože nebudou nikdy - to by ředitel musel být už úplný vůl :lol:, jakože teda asi momentálně není, nerad bych se někoho dotknul :lol:), tak si s námi stejně budou moct dělat, co chtějí. 8)

Jinak bych rád upozornil na možnost odstoupení od smlouvy:
Citace:
Pokud ubytovaný odstoupí od smlouvy do 15 dnů od vyhlášení rozhodnutí ubytovatele o zvýšení ceny za ubytování, je-li nárůst vyšší jak 5%, pak ubytovateli náhrada uvedené újmy nenáleží.

V tomto případě se jedná o zvýšení cca 15%, takže do začátku srpna můžete odstoupit bez újmy a třeba si v klidu začít hledat privát.

Ale jelikož přes prázdniny málokdo sleduje stránky KaMB nebo vybírá RSS, tak dost lidí bude mít smůlu. No vláčí s námi pěkně. :roll:

Naposledy upravil mrkvolf dne pon 21 črc 2008 21:29, celkově upraveno 1

pon 21 črc 2008 19:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
bohužel s tím nejspíše nic nenaděláme.

pon 21 črc 2008 21:25
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ]