Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 17 srp 2019 22:42

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 na jakou kolej?? 
Autor Zpráva
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No tak to si môžeš vybrať v podstate ktorékoľvek, okrem 2. až 5. poschodia bloku A05 v areáli PPV - tam bývajú zahraniční študenti z Erazmu. Tí nie sú známi práve tým, že by boli celý semester ticho ako myšky...

K tvojej druhej otázke: Tak ako si ty (keď vyhovejú tvojej žiadosti o koleje) vyberáš svoju izbu, tak si ju vyberajú aj ostatní. Takže áno, z tvojho pohľadu dostaneš niekoho prideleného náhodne.

sob 16 led 2010 22:26
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
určite by všetkých potešilo aj nejaké to porovnanie s cenou,je PPV až tak finančne náročné ako som sa dočítal ?

sob 03 bře 2012 19:13
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
cenník je dostupný na stránkach KaM. každý si môže porovnať. ale nie je PPV ako PPV. rozhoduje nábytok (starý/nový), počet miest, vlastná kuchynka...

sob 03 bře 2012 20:28
Odpovědět s citací
Příspěvek 
jen chci upozornit ze na strankach KAM je cenik rok stary... takze je potreba pricist cca 6 Kc,-.

pon 05 bře 2012 21:45
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
http://www.kam.vutbr.cz/?p=aktu#akt278 by som nepovedal :roll: aktuálny tam je

pon 05 bře 2012 21:51
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ceník je tam aktuální se změněnými cenami platnými od 1. března 2012...
A podle mě není PPV tak náročný, já jsem se tam teď po půl roce přestěhovala z Purykní a nemůžu si stěžovat, sice je fajn vidět rozdíl cca 2600 (třílůžkový) oproti cca 3200, ale to soukromí tam a pocit, že nemusíš ráno na záchod na chodbu a otrava se zamykáním pokoje, mě velice hřeje:-) jo a vlastní přípojka na pokoji aniž by se člověk musel otravovat se switchem, lebedím si jako nikdy, taky je fajn, že je to takový areál, Purkyňky pro mě neměly nic:-\

úte 06 bře 2012 14:45
Profil ICQ
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ja zas poviem že som na Purkyňkách a nesťažujem si :) asi je to závislé od izby ale proste spoločné WCko a kúpelky mi vôbec nevadia :) práveže sa aspoň s nikým nehádam kedy bude voľná a nemusím ju ani čistiť keďže to spravia za mňa :) navyše je krajšia ako drvivá väčšina týchto zariadení na PPV :) tie hnedé záchodové misy a podobne ma fakt už len na pohľad nevábia :) k tomu platím menej :) jedine tá kuchynka je fakt výhodou :) a Purkyne si väčšina vyberá kvôli pokoju :) ja si bežne odskočím do Yachtu a Terča a nemám problém :) minimálne keď sa potrebujem učiť tak je tu kľud :) toľko moje postrehy...navyše je tu biliard a podobné záležitosti o čom som si nie istý či máte hore :)

stř 07 bře 2012 11:22
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
e@gl3 na jakým bloku seš?
já jsem na B07 a štve mě, že náš dvoulužkový pokoj je od sousedů oddělený v jednom místě skříněma přiraženými zády k sobě (no dobře, je tam ještě dřevotříska...), takže je docela problém s hlukem.

čtv 08 bře 2012 07:55
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ja som na B02 :) jediné čo ma straší je oproti v B04 výškovom ako si ty ten výťah :D celkom s ním háďže keď ideš :) ale tak toto som ešte nepočul :) u nás je normál stena :)

čtv 08 bře 2012 21:50
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
takže klídek, ticho, pohoda jo?

pát 09 bře 2012 09:44
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
pozri nečakaj tu nikdy úplné ticho ako na samotke niekde :D samozrejme že je sem tam niekto hlučnejší na chodbe :) ale nie tak často ako na palačáku :) ale dá sa to prežiť na oboch :) v každom prípade tu chodí kontrola po chodbách a zvykne ich poslať do izby

pát 09 bře 2012 11:05
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
nepřijde mi, že by na palačáku bylo tak k nevydržení, ty jsi tam bydlel? asi ne moc, když si myslíš, že purkyně jsou klidnější, naopak si myslím, že nejsou, protože to, co jsem zažila tam, se na palačáku nestalo ani jednou a to jsem tam bývala i v zimním semestru, takže srovnání docela mám; ale i kdyby šlo o hluk, ten je všude, někde víc, někde míň, ale zbavit se ho nedá nikde, to jsou prostě koleje

ale teda pokoj oddělený dřevotřískou a skříněmi, to jjsem ještě neviděla :-)

pát 09 bře 2012 15:49
Profil ICQ
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
to ani ja :) ja si myslím proste že ani jeden nie je až tak lepší :) vždy to záleží od izby ktorú dostaneš :) ale jedno máme asi spoločné :D krátke postele :) a to nie som žiadny dĺžeň

sob 10 bře 2012 11:18
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Zajimalo by me jestli se nekde daji najit fotky a ceny pokoju? Kdyz kliknu zde http://www.kam.vutbr.cz/?p=ibub na vybavenost pokoju a cen zobrazi se mi akorat stary cenik...

úte 13 bře 2012 09:01
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nevíte někdo náhodou, které pokoje na A05 jsou zrekonstruované? Nebo jestli se ty zbylé budou rekonsturovat někdy v blízké době? Díky

úte 13 bře 2012 09:14
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další