Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 20 zář 2019 22:22

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Uzavretie bloku A02 na letné prázdniny 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Uzavretie bloku A02 na letné prázdniny
Takže pre všetkých, ktorý to nevedia a údajne sa to mali dozvedeieť z IPKAMu. Blok A02 nebude uzavretý kvôli úpravám izieb na poschodiach 7-9.

Bude uzavretý kvôli tomu, že vaše a aj moja izba sa bude cez leto prenajímať na komerčné účely. Rozhodnutím niekoho zvrchu, zrejme PaeDr. Štěpánka.

Blok A03 zostane uzavretý (pričom sem mohli hodiť hotelových hostí, ale načo keď môžu vyraziť študentov) a prenajímať na komerčné účely sa nebude (aspoň mi to nebolo povedané).

Čiže tí z nás, čo sa tešili na lacné ubytovanie, v menších počtoch než je plná izba bez nutnosti sťahovať sa zase raz utrú huby.

Díky KaM, že pre nás.. pardon.. proti nám toľko robíte. :evil:

úte 11 bře 2008 14:39
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
To je běžná praxe - stejně tak bývalý blok P2, nyní B04 na Purkyňových kolejích - vždy býval právě tento otevřený přes prázdniny, od jistého roku (2-3 zpět) se zavírá a otevírá se blok naproti. Důvod? Dle Ing. Milicii ten, že z druhého bloku to mají studenti blíže k menze :) pravé důvody raději nechtějme znát :) ať máme ještě aspoň částečný pocit, že jsou tu koleje pro studenty a ne studenti pro koleje ...

Studentský portál
ONEbit.cz

stř 12 bře 2008 15:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Na žádost pana Ing. Milicii jen doplním, že mnou uvedený důvod nebyl samozřejmě jediný, který uváděl (nebo byl uváděn). Pouze jsem ho vypíchl, jako jeden z mála který nebyl napadený a zpochybněný studenty. Patřil spíše mezi ty úsměvné a až zarážející :) tak to také tak berte ;)

Studentský portál
ONEbit.cz

stř 12 bře 2008 21:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek ??
?? co to jako má znamenat? když si budu platit koleje i přes prázdniny tak tady jako nebudu moct být (jsem na A02 osmý patro)??chtěl jsem si v Brně přes prázdniny udělat praxi, ale teď nevim, kde bych bydlel....

čtv 13 bře 2008 07:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: ??
Šiki píše:
?? co to jako má znamenat? když si budu platit koleje i přes prázdniny tak tady jako nebudu moct být (jsem na A02 osmý patro)??chtěl jsem si v Brně přes prázdniny udělat praxi, ale teď nevim, kde bych bydlel....

Musíš sa presťahovať. Minulý rok sa stačilo presťahovať z 3-6. poschodia (upravované) na 7-9. poschodie, resp. iný blok, ktoré sa neupravovali. Tohoto roku vyhodia vštekých. V nových, aj starých izbách.

čtv 13 bře 2008 08:45
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: ??
jj je to tak každy rok...

čtv 13 bře 2008 22:55
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek A02
To je docela špatná zpráva....OMG mám tu nastěhované úplně všechno..doufám, že bude uzavřen pouze přes prázdniny... :?: :!:

(student FEKT)

pát 21 bře 2008 00:25
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
xsuchy09 píše:
To je běžná praxe - stejně tak bývalý blok P2, nyní B04 na Purkyňových kolejích - vždy býval právě tento otevřený přes prázdniny, od jistého roku (2-3 zpět) se zavírá a otevírá se blok naproti. Důvod? Dle Ing. Milicii ten, že z druhého bloku to mají studenti blíže k menze :) pravé důvody raději nechtějme znát :) ať máme ještě aspoň částečný pocit, že jsou tu koleje pro studenty a ne studenti pro koleje ...

Milicia jistě pracoval v cirkusu a tak se nás snaží pobavit :lol:

(student FEKT)

pát 21 bře 2008 00:27
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: A02
R@dimek píše:
To je docela špatná zpráva....OMG mám tu nastěhované úplně všechno..doufám, že bude uzavřen pouze přes prázdniny... :?: :!:

Sprav to čo ja - požiadaj zástupcu FEKTu nech to akademický senát preverí. Ja ešte uvažujem o nejakých ďalších krokoch, lebo toto ma fakt nas*dilo. Proste študent pakuj sa preč (nevadí, že máš na izbe nasťahovaných XYZ vecí), lebo MY sme rozhodli a nepýtali sa (však na čo, si LEN študent..).

Bomba prístup.. :x

sob 22 bře 2008 14:57
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ]