Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 18 zář 2019 11:21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Zamietnutá ziadost o kolej 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Zamietnutá ziadost o kolej
Ja mam tiez 1 otazku. Bola mi pridelená kolej. Prisiel mi aj dopis,v ktorom bolo , ze zaplatit za kolej treba do konca září a ,ze dalsie podrobnosti su na nete ( www.kam.vutbr.cz ) . Na tejto stranke je napisane, ze treba zaplatit este nejakú jistinu. Ja som ju vsak nezaplatil, kedze som myslel ,ze vsetky potrebne info boli v tom liste a na nete som vobec nepozeral. Ziadost mi zamietli a teraz sa nemozem zucastnit ani 3. vyberoveho kola o kolej. Neviete prosim vas niekto co s tym? dakujem

úte 28 srp 2007 08:50
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Takovehle problemy byly i minulý rok a obávám se , že se s tím už moc nenadělá. Právě proto byl do ISKAMu přidán ten velký červený nápis 'Nemáte zaplacenou jistinu' (nebo tak nějak).

"Do noci zazářil květ granátů, tisíce blesků náhle vzplálo. Virtuos Ďábel hraje sonátu, samo peklo se pousmálo. Do noci rozkvetl květ ohnivej a burácí jak jícen sopky. Ach jen se na tu krásu podívej, jak ten květ padá na dno hrobky..." (J. Suchý)

FSI

úte 28 srp 2007 09:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ]