Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 24 zář 2019 10:52

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 156 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 Úspěšnost přidělení kolejí - anketa 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek 
NP = nadzemní podlaží, PP = podzemní podlaží tzn. sklep :lol:

úte 20 črc 2010 15:30
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak taky jsem dostal koleje, ačkoliv jsem v to nedoufal, preferoval jsem listovky a taky že je mám, jinak jdu na FAST, takže proto listovky.

Teď ještě zjistit jaký pokoj,.. mám volbu z bloků C01,02,03 a pak si mohu vybrat pokoj podle patra, nevíte někdo, kde to bude nejlepší ? :?: :D

úte 20 črc 2010 17:50
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jde vám rezervovat pokoj dříve než 18.9?

úte 20 črc 2010 19:28
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
actionboy
na blokoch A04/05 + tie ktore su otvorene aj cez prazdniny je mozne rezervovat izby od 1.9, na blokoch ktore su zatvorene (urcit, A03, nejake purkyne, cele manesky a tusim aj cast listoviek) to ide az od 13.9. a cast A02 (alebo aj cela) az od 18.9 povacsine.

treba dobre citat tento dokument http://www.kam.vutbr.cz/skripty/doc.aspx?id=256 na strane 4 navrchu.....

PS: ste buduci prvaci, ale vysoka skola vas nema naucit vsetko k oboru od A po Z, ale hlavnou naplnou vysokej skoly je naucit sa hladat si informacie sam, aby ste sa potom mohli vzdelavat v obore sami. Toto je hned prvy link na strankach Koleji a Menz, este je aj cervenym a aj tie datumy su zvyraznene. Hladat informacie bez toho, aby vam ich niekto naserviroval pod nos.

úte 20 črc 2010 19:40
Odpovědět s citací
Příspěvek 
prosimvas co znamena , kdyz moj spolubyvajuci ma ako info iba "Host Od Do" ked som preklikaval priebezne ine izby tak som tam mal vzdy "Jméno Fakulta Typ studia Ročník Od" je to tiez prvak alebo nejaka nezainteresovana osoba ? :) diky

úte 20 črc 2010 19:47
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Moonny píše:
actionboy
na blokoch A04/05 + tie ktore su otvorene aj cez prazdniny je mozne rezervovat izby od 1.9, na blokoch ktore su zatvorene (urcit, A03, nejake purkyne, cele manesky a tusim aj cast listoviek) to ide az od 13.9. a cast A02 (alebo aj cela) az od 18.9 povacsine.

treba dobre citat tento dokument http://www.kam.vutbr.cz/skripty/doc.aspx?id=256 na strane 4 navrchu.....

PS: ste buduci prvaci, ale vysoka skola vas nema naucit vsetko k oboru od A po Z, ale hlavnou naplnou vysokej skoly je naucit sa hladat si informacie sam, aby ste sa potom mohli vzdelavat v obore sami. Toto je hned prvy link na strankach Koleji a Menz, este je aj cervenym a aj tie datumy su zvyraznene. Hladat informacie bez toho, aby vam ich niekto naserviroval pod nos.

Nelíbí se mi, že mě hážeš do jednoho pytle s lidmi, co se raději 10x zeptají než aby 1x otevřeli pdf...

úte 20 črc 2010 20:08
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
125 bodů a mám preferovanou kolej - čili PPV

úte 20 črc 2010 22:13
Profil ICQ
Hrozně ukecanej
Hrozně ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Svubi: v celém vláknu sem nezaznamenal ani jeden tvůj příspěvek, pak se tedy nabízí otázka: Proč reaguješ podrážděně na rejpanec od Moonny, když evidentně nebyl myšlen na tebe? :wink:

úte 20 črc 2010 22:17
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Svubi
to nebylo mysleno konkretne na tebe, ale na tech 80% (at vas vsechny nehadzu do jednoho pytle), kteri se zeptaji nez by si radeji jednou klikli na link, precetli si to a meli prijemny pocit ze neco zvladli bez toho, aby je ostatni dovedli k informaci za rucicku.
Jestli se te to dotklo, promin. pisu ve vseobecnosti, prestoze jsem ochotna pomahat a vysvetlovat (koukni si temu FIT a zjistis), tak si obcas neodpustim podrejpnuti, kdyz vidim jaky trend ma tahle spolecnost.

Ano, byl to rejpanec jak Mattoni rekl. Ale presto jsem uvedla odpoved na tazanou otazku. jenom me udivuje, ze si budouci vysokoskolak neumi precist cele pdf-ko kde ma informace prichystane pod nosem :) ale nekdo mu je musi naservirovat snad primo do nosu nebo ja nevim... ;) tot jedine

úte 20 črc 2010 22:53
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Je v tom naka logika? mam 380 bodu za dojezdnost a stejne dostanu Purkyne, i kdyz jsem chtel Kolejni... Pak tu nekdo pise ze ma 125 bodu a dostane PPV... Nechapu, pekne me nasrali...

stř 21 črc 2010 00:37
Hrozně ukecanej
Hrozně ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Coura: však ty Purkyně jsou fajn :wink: . Znám lidi, kteří mají radši Purkyně než Palačák a na Palačáku by nechtěli nikdy bydlet :wink:

stř 21 črc 2010 09:36
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Coura
je mozne, ze prihliadaju aj na fakultu, ale to som si nie ista. (moj osobny nazor na KaM neni bohviejaky po poslednych skusenostiach, takze asi tolko)
mozes sa skusit spytat mailom na DUS KaM, co ti na to povedia, ale moc neverim v zmenu rozhodnutia.

stř 21 črc 2010 11:27
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Mam 100 bodu a dostal jsem sekundarni kolej purkyne... preferovana byla PPV. Jsem prvak.

stř 21 črc 2010 14:14
Odpovědět s citací
Příspěvek 
mel sem 160 bodu za dojezdnost a dostal sem koleje, ktery sem chtel takze Purkyne ;) takze spokojenost, ale mel sem bobky ze zadny nedostanu :D

stř 21 črc 2010 17:09
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
140 bodů, dostala jsem, které jsem chtěla - Purkyně. Ale taky jsem měla strach že nedostanu žádné a nebo až v září. Zaujalo mě, že letos byl třeba o hodně nižší počet bodů, loni tady podle fóra nikdo z Ostravy koleje v prvním kole nedostal a letos dostal i někdo se 100 body. Ale což, buďme rádi :-)

stř 21 črc 2010 17:57
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 156 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další