Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 24 zář 2019 10:45

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 156 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 Úspěšnost přidělení kolejí - anketa 
Autor Zpráva
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Mattoni
počet mých příspěvků ve vláknu je naprosto irelevantní údaj. Domnívám se, že právě absence velkého množství příspěvků dokazuje, že si občas :lol: nějaké to pdf přečtu.

Mé předchozí příspěvky nalezneš:
http://student.vutbr.cz/forum/viewtopic.php?p=15887#15887
a zde
http://student.vutbr.cz/forum/viewtopic.php?p=15889#15889
pod tyto příspěvky jsem se však neměl potřebu podepisovat, kdežto u vyjádření nesouhlasu ano.

Samozřejmě neber tuto odpověď, jako útok vůči tobě. Nic proti tobě nemám, když tě ani neznám a soudit lidi podle jednoho krátkého příspěvku rozhodně nehodlám.

Moonny
Děkuji, že si upřesnila svou narážku. Vážím si i tvé omluvy. Ještě jednou díky..

čtv 22 črc 2010 12:11
Profil ICQ
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No ked tak pozeram ludia tak mna tu zatial s 625 bodmi neprekonal nikto :D. Vychodne slovensko rulezz

čtv 22 črc 2010 21:59
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
**pinko** píše:
No ked tak pozeram ludia tak mna tu zatial s 625 bodmi neprekonal nikto :D. Vychodne slovensko rulezz

tý jo....to si až někde z Košic ne? :D

čtv 22 črc 2010 22:20
Profil ICQ
Hrozně ukecanej
Hrozně ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
**pinko**: zdravím na Ukrajinu :))

čtv 22 črc 2010 23:53
Hrozně ukecanej
Hrozně ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Svubi: Já to neberu jako útok neboj, mě jen udivilo, že se uráží někdo, na koho to nebylo myšleno a tak moc mě zajímalo proč, že sem se prostě zeptal. Mimochodem, odpověď stále nevím. :wink:

čtv 22 črc 2010 23:57
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Mattoni píše:
Svubi: Já to neberu jako útok neboj, mě jen udivilo, že se uráží někdo, na koho to nebylo myšleno a tak moc mě zajímalo proč, že sem se prostě zeptal. Mimochodem, odpověď stále nevím. :wink:

Protože jsem reagoval na větu "Jste budoucí..." u té je evidentní, že není myšlena na jedince se stupidní otázkou. No nic, to už je jedno a já to již po omluvě necítím jako urážku.. Jo a pokud bych šel k úplnému jádru, kvůli kterému jsem vzplanul, tak já vlastně ještě neřekl, že jdu do prvního ročníku..

pát 23 črc 2010 09:09
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Svubi
som rada ze je to medzi nami vyjasnene, len ti este nieco napisem lebo mi to neda
casom sa naucis, ze brat vsetko doslovne vobec nie je mudre a uz vobec nie na forach, irc-ckach, jabberoch a podobne. hlavne ked sa jedna o takuto vec, aku som napisala. hovorila som o vsetkych tych ludoch, ktori su lenivi klikat a hladat, a radsej sa milionkrat pytaju. (nie len v tejto sekcii).
moja dobra rada pre teba do buducna: nebrat si vsetko osobne, hlavne pri oslovovani mnoznym cislom pretoze som tym trebars chcela oslovit 2 ludi len, a ty si sa priplietol ako 3ti.

inak kto dostal koleje, gratulujem, casom ale zistite ze nie su take ruzove v niektorych veciach ako vypadaju :D ale, mnimalne rok sa na nich da prezit :) patri to k studentskemu zivotu

pát 23 črc 2010 12:44
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No já doufám, že to nebude horší než-li na internátě při SŠ.. Tam jsem vydržel 3 roky ze 4 a celkem to šlo.. Tedy pokud soused nepouštěl hudbu na max. že jsem se nemohl nic naučit..
Jinak je velká škoda, že jsem zde na fóru ani jinde nenalezl informace o jednotlivých blocích a tudíž jsem blok B04 a patro 2 střelil od boku, tak snad nebudu zklamán..

pát 23 črc 2010 12:56
Profil ICQ
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Mattoni píše:
**pinko**: zdravím na Ukrajinu :))

Ziadna Ukrajina. Som z Michaloviec :wink:

pát 23 črc 2010 20:44
Hrozně ukecanej
Hrozně ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
**pinko**: to už máš kousek :) mimochodem, koukám, že tam máte ne zrovna malou přehradu, můžu vědět jakej má účel ? :)

pát 23 črc 2010 21:50
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Hledám spolubydlícího na koleje Purkyňovy. Nastupuju na FIT - prvák. Ozvěte se. Díky

pát 23 črc 2010 22:19
Profil ICQ
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Mattoni píše:
**pinko**: to už máš kousek :) mimochodem, koukám, že tam máte ne zrovna malou přehradu, můžu vědět jakej má účel ? :)

No ked myslis Šíravu tak primarny ucel je zachytavanie vody a zabranenie povodnovym stavom a je to tiez rekreacne stredisko. Ale hlavne je to super miesto na letne opekacky, stanovacky, chatovacky a hlavne chlastacky :D

sob 24 črc 2010 20:49
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Svubi
sorry ale teraz mi to neda: NAUC SA HLADAT :)
www.kam.vutbr.cz -> dokumenty -> pasport koleji a nasiel by si este aj ilustracne fotky v pdf-kach :)
tuto je to trebars suhrne ale bez fotiek aj s blokmi http://www.kam.vutbr.cz/skripty/doc.aspx?id=30 (tiez v sekcii dokumenty ako prehlad ubytovacej kapacity)

tot vsio :)

ned 25 črc 2010 14:23
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Moonny píše:
Svubi
sorry ale teraz mi to neda: NAUC SA HLADAT :)
www.kam.vutbr.cz -> dokumenty -> pasport koleji a nasiel by si este aj ilustracne fotky v pdf-kach :)
tuto je to trebars suhrne ale bez fotiek aj s blokmi http://www.kam.vutbr.cz/skripty/doc.aspx?id=30 (tiez v sekcii dokumenty ako prehlad ubytovacej kapacity)

tot vsio :)

Samozřejmě jsem oba dokumenty viděl, ale jde mi o to, že nevím, jestli je dobré mít třeba 2.patro nebo je lepší 4.. Jestli je lepší blok 04 nebo 02 (i když mám stejný druh pokoje).. Nemám hold zkušenost, takže v prváku zaplatím za neznalost a pak už budu vědět..

ned 25 črc 2010 15:58
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Svubi
tak to uz sa musis rozhodnut sam podla parametrov - chces chodit po schodoch ? alebo vytahom ? mas obcas tkae problemy ako ja, ze potrebujes zachod co najblizsie ? (ok purkyne fail oni ich maju na patre, ale trebars u mna to rozhoduje) ? cim si vyssie, tak musis pocitat s vytahmi - ich obsadzenostou, poruchovostou - tj ci si obcas vyslapes na 9te alebo nie. cim si vyssie, tym dalej od kolejbaby a tym vacsia pravdepodobst ze ludia mozu robit kolejparty (su dalej od kontroly). blok si vyber podla blizkosti k menze, dostupnosti k mhd, poziadavkam na pocet lozok / noveho-stareho nabytku.
tu sa ti ludia nezhodnu, ktore patro a blok je lepsi pretoze vacsina z nas nevyskusala vsetky mozne varianty, a kazdy si bude mliet dobre len na svoje ale len ked sa naozaj spytas, nie ocakavat nejaky passport koleji priamo od studentov.
ja preferujem co nizsie patro, z dovodu dostupnosti wc a menej schodov, a necakania na vytah ked sa mi to najmenej hodi (ked sa ponahlam), ale trebars ja vobec nepreferujem purkynove koleje takze ti nemozem dat osobnu skusenost

ned 25 črc 2010 18:36
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 156 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další